Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wierzę w monogamię i wierność. Dla faceta bycie z jedną kobietą jest nie osiągalne, bo bardziej kierują się instynktem niż sercem. Widzę to po swoich 40paroletnich kolegach. Każdy ma żonę, dzieci ale marzą im się "młode dupy". Oglądają zdjęcia, patrzą na tyłki atrakcyjnych koleżanek, komentują. Wiadomo, żona po paru latach przestaje być atrakcyjna. Jest żoną i jeszcze ewentualnie matką dzieci, nie kobietą. Jak w reklamie Old Space: spójrz na młodą, atrakcyjną dziunie, potem na żonę, jeszcze raz na dziunie. Widzisz różnice? No właśnie, widać...Widać też, jak bardzo chcieliby spróbować z tą młodą. Zapomnieć, że się ma żonę i pobaraszkować z laseczką. Nie wiem po co im to wszystko? Może kiedyś, jak byli młodsi faktycznie marzyli o rodzinie. A teraz? Teraz w imie jakiś durnych zasad nie zdradzą żony, bo co? No właśnie dlaczego nie zdradzają? Bo kochają żonę? Niee...bez przesady. Bo mają zasady? Tak, tak odpowiadają właśnie. Mają zasady. No i co? Co by się stało jakby zabawili się z młodą dziewczyną? Żona wiedzieć nie musi więc będzie żyć szczęśliwa i w kłamstwie że nadal jest ważna dla męża. Po co faceci się tak męczą? Rodzina to dla nas katorga. A żona to tylko żona. Jakby jej nie było to co byście zrobili? Poszli na dupy, co nie? :-) A no właśnie... #niebieskiepaski #zwiazki #wiernosc #dupeczki #monogamia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 34
@sokytsinolop: Nie ma nic lepszego niż monogamia. to niesamowite poczucie bezpieczeństwa nie umywa się do jakichś macań obcych tyłków. Najpiękniejszy widok to stare małżeństwa trzymające się za rękę. Poryczeć się można. Życie to sztuka wyboru i jeśli mimo tego, że były "dostępne" jakieś inne osoby zostało się przy jednej to moim zdaniem osiągnęło się sukces życiowy. Trzeba oczywiście mądrze wybrać, tutaj większość ludzi ma problem, albo brak szczęścia. No i przyznam
@kaszkai: bardzo ładnie napisałaś :3 a ja bym dodał że wielu z nich (tych porządnych) jedynie wyobraża sobie przygodę z taką laską, co z resztą działa w drugą stronę ale pierwsze co to przypominają się wspólne chwile i zdają sobie sprawę że nikt nie zaspokoi ich tak fizycznie jak i psychicznie. To jest romans który chce się przeżyć tylko w głowie i nigdzie indziej, który nigdy nie wyjdzie za jej obręb.
andrzej: Pierdzielenie. Nie szukaj głupich wymówek, a tak w ogóle to słaby bait.
Ze zdradą wiąże się automatyczne spłycenie też innych uczuć/zachowań do drugiej połówki (kojarzysz te wszystkie oznaki sygnalizujące bolca na boku u kobiety?).
Młode dupy są dobre, bo są nowe, jeszcze niepoznane. Żona jest dobra, bo wiesz czego się po niej spodziewać.

To jest anonimowy komentarz
Anon: >żona po paru latach przestaje być atrakcyjna. Jest żoną i jeszcze ewentualnie matką dzieci, nie kobietą.
nawet jeśli nie spasie się po dzieciach i nie przestanie o siebie dbać? fajny masz związek...

To jest anonimowy komentarz
2e2bfb7157: *Piszę jeszcze raz
@kaszkai jesteś kobietą, więc to zrozumiałe. Dla faceta jednak monogamia już nie jest taka fajna. Trzeba się kontrolować w imię jakiś głupich zasad mimo, że ciało ciągnie gdzie indziej. Dlatego uważam, że to głupota i oszukiwanie wszystkich.
@tehSpirit to się właśnie zaczyna od głowy. Po co marzyć, fantazjować jak się wie że nigdy tego nie będzie można spełnić? To bez sensu.
andrzej jakie uczucia do żony może
@kaszkai: @sokytsinolop: kiedyś się mnie ex-dziewczyna pytała czy jak już będzie starsza i nie taka piękna to czy będę patrzał się za młodszymi laskami. Odpowiedziałem że jej oczy pozostaną tak samo piękne, nie ważne ile będzie miała lat


I w to wierzyłem. Kiedy się kocha nie patrzy się na ciało. Ja kochałem szczerze. Moi inni kumple w związkach oglądali się za innymi dziewczynami. "jaka niezła dupa!" "pacz jaka laska!". Ja
OP: > nawet jeśli nie spasie się po dzieciach i nie przestanie o siebie dbać? fajny masz związek...

tak nawet wtedy, bo żonę znasz już tak długo, że zwyczajnie nudzi ci się. To jest jak z gierką. Jak będziesz grał tylko w to, to nie będziesz czuł tych emocji co dawniej, przyzwyczaisz się.

To jest anonimowy komentarz
OP: @TymRazemNieBedeBordo dlatego nie wiem, dlaczego żona musi o wszystkim wiedzieć? Nie wiedząc jest szczęśliwa. Może jesteś młody myśląc, że po 20 latach razem będziesz tak samo kochał. No więc nie. Każdy facet powie ci że po 20 latach jest przyzwyczajenie. Można być razem dla głupiej herbaty jak się chce. Można też korzystać z życia i spełniać fantazje.

To jest anonimowy komentarz