Wpis z mikrobloga

Każdy z nas ma gdzieś w szafce, w pudełku po butach lub starych albumach zdjęcia...ale nie takie z komunii maj 1992.
Gdzieś w domowych archiwach leżą foty stare, zapomniane. Nikt z rodziny nie pamięta kto na nich jest, gdzie było robione i z jakiej okazji. Bezimienne twarze krzyżujące swoje losy z naszą rodziną dziesiątki lat temu.

Niektóre z tych zdjęć potrafią być dziwne,klimatyczne, ciekawe, zaskakujące, wyjątkowe...

A może by się tak nimi podzielić? Ja mam takich kilka... ale na sam początek wybrałem najlepsze jakie znalazłem.

Postanowiłem założyć tag #zapomnianyalbum . Podzielcie się ciekawymi #zdjecia ze swojej kolekcji jeśli takie macie. Wybierzcie te najciekawsze, które mają według Was w sobie "to coś" i opiszcie paroma słowami. Ja zacznę...

To zdjęcie zostało odnalezione u mojej matki chrzestnej - siostry mojego ojca która stała się spadkobierczynią zdjęć po dziadkach. Nikt nie potrafi rozpoznać kto wtedy zmarł, na co i kim są ludzie naokoło. To nie jest istotne. Niesamowita gra światła, dość niespotykana głebia ostrości i kontrast jak na tamte czasy sprawiają że zdjęcie od razu budzi grozę i niepokój. Przyjrzyjcie się dwóm dziewczynkom po lewej stronie, kobiecie w centrum kadru oraz starszej pani w chuście.. mnie przechodzą ciary na plecach... całego smaczku dodaje "coś" zawieszone na krzyżu. Jakby pochylało się nad zmarłym chłopcem. Tutaj nie ma #photoshop czysty skan.

Przepraszam za spam tagami. Robię to jednorazowo aby pomysł dotarł do jak największej rzeszy Mirabelek i Mirków. Może się przyjmie.
#fotografia #fotografiaanalogowa #creepy #creepystory #starezdjecia
beroslaw - Każdy z nas ma gdzieś w szafce, w pudełku po butach lub starych albumach z...

źródło: comment_llF3NvjoFlAh7LQkMxs9eTdbNykSIpFq.jpg

Pobierz
  • 102