Wpis z mikrobloga

Witam zakupowe świry i Januszy dobrej cebuli. ( ͜͡ʖ ͡€) Kilka dni temu Spider's Web informował o krążącej po Internecie liście z promocjami w Empiku, które nie są prezentowane na żadnych wystawach, reklamach, tylko po prostu tak nabijają się na kasie, a dalej leżą na półce lub w systemie. Mirko wie o tym dzięki mirkowi @Parkin, dzięki. :)
---------------
Sprawdziłem (czy dalej są na promocji i na jakiej) kilka najciekawszych produktów i nawet je kupiłem (do sprawdzenia mam jeszcze Scrabble Speed, więc o tym nie piszę, chyba że komuś bardzo zależy, to podaję link do empik.com).

Wszystkie poniższe gry i puzzle wchodzą na -90%, czyli kosztują od ~4 do ~14 zł.

Gra planszowa Farmerama - 13 zł

Scrabble ŁamiSłówka - 10,40 zł

Podróbka Jengi w wersji mini, ale jest spoko - ~3,50 zł

Miasta 4D - Hong Kong - 14 zł

Miasta 4D - Chicago - 14 zł (brak produktu na empik.com, niestety nie da się sprawdzić dostępności)

Miasta 4D - St. Petersburg - nie potwierdzam, że będzie za 14 zł, bo tego nie kupowałem, lecz w tym pliku .pdf było, więc jest szansa, że też nadal tyle kosztuje
---------------
Jeśli komuś zależałoby na sprawdzeniu czy coś z tej listy nadal jest na promocji, to można spróbować poprosić w Empiku, żeby sprawdzili w aplikacji Szukaj promocji, czy dany indeks (pierwsza kolumna w tym pdfie) wyskakuje tam na jakimś -70% albo -90%. ;)

#cebuladeals #empik #promocje #promocja Wołam kilka osób: @voorhees @Kazmierz (może cię to zainteresuje).
Pobierz Reality - Witam zakupowe świry i Januszy dobrej cebuli. ( ͡€ ͜ʖ ͡€) Kilka dni temu Sp...
źródło: comment_JLFqUGEpXlAe457sVZjHikRoqvuULqsP.jpg
  • 23
@Krs90: Dodatkowo, przynajmniej dla mnie, jest to ciekawsza opcja Scrabble, niż to z planszą i punktami. :)

@pierozkowyviking: Tak się pokazuje, a na kasie nabija się za 130 zł! :O Ale spokojnie, po naciśnięciu Zakończ czy tam Koniec, wbija się rabat -90% i jest za 13 zł. ;)

Tak w ogóle fajowa ta Farmerama. Nawet samemu można jakoś tam grać solo, jeśli ktoś jest #foreveralone. Zawsze ciągnęło mnie do
@Pawel1342: Gdzie? Na stronie może sobie być, strona a salony to dwie różne rzeczy. Przekreślona cena na stronie, to cena w salonie, czyli 130 zł w przypadku Farmeramy. Tak nawet wchodzi na kasę i dopiero na sam koniec nabija się rabat.
@Lewo: Wcale nie, bo poszedłem do jednego i Scrabble i puzzle były wyłożone. :D A co do kitrania to zdarza się. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Nie podkreśliłem w sumie ważnej rzeczy, bo wydawała mi się oczywistością, ale w sumie nie jest, sorki:

Cena dotyczy ZAKUPÓW W SALONIE. Nie zapłacicie promocyjnej ceny, zamawiając z Empik.com! To są najprościej mówiąc dwa różne sklepy.
@theqkash: Dlatego właśnie, bo to ostatnie sztuki, są na tak głębokich promocjach. Ale w sumie mało jest tylko Scrabble. Farmeramy, puzzli i klocków jest naprawdę dużo, tj. w wielu miejscach przynajmniej po 1 sztuce, więc mirki z wielu miast Polski mogą skorzystać z promocji, dlatego to zapostowałem.
@Reality: trochę niewyraźnie napisałeś - czyli jeśli produkt bedzie na sklepie to na kasie nabije się z rabatem? nie zamawiać w empik.com tylko iść do salonu?
u mnie nie mają nic, bieda. A pani powiedziała że w necie nawet taniej i mam zamówić z odbiorem w sklepie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jakubeskulap: Zeskanowany i ostatecznie nabija się rabat (po naciśnięciu Koniec na kasie). No tak, lista jest juz stara i tam nawet jest, ze to stare promocje, bo chyba do 16/02. Ale jak widać, niektóre zostały lub promocja została pogłębiona z 70 na 90%. Czy oficjalna, czy nie, to nie wiem. W każdym razie link wygląda na taki, jakby to było z serwera strony empik.com, dodatkowo wiele produktów jest nadal na promocji.