Wpis z mikrobloga

Chyba odkryłem najbardziej rakotwórczy skecz kabaretowy w Polsce:
1. Pomysł na występ już głupi – skecze teleturniejowe stały się modne, a przez to słabe. Teleturniej w skeczu o nazwie „I tak przegrasz, Szmato!!!” już samo w sobie wydziela więcej rakotwórczego promieniowania co Fukushima.
2. Sam wstęp do skeczu słaby
3. Oczywiście dodano piskliwie wykrzyczane „szmato”, aby ludzie rechotali
4. Motyw z politykami „– gdzie znaleźliście tyle baranów – W sejmie” stary jak mój sąsiad, który do dzisiaj trzyma w banku te 30 srebrników, które zarobił wiele lat temu, gdy był kapusiem...
5. Fragment „ – Synonim złodzieja? – ZUS jest tak samo nieśmieszny jak mój brud na pięcie
6. Fragment „– Znany aktor fantasy? – Antoni Macierewicz” i nawiązania do cenzury w telewizji „bo mowa o Smoleńsku” był tak oczywisty, że widzowie powinni sami krzyknąć, jaka będzie „płenda” tego dowcipu.
7. Ludzie się nie śmieją? Krzyknij ze sceny „stul ryj”, „erekcja” lub „czochraj bobra”. Zaraz zaczną śmiać się i klaskać.
8. Jeszcze lepszym efektem będzie zdjęcie koszuli i pokazanie takiej samej klaty jak mojej czy ciebie (jeśli jesteś stereotypowym bordo) – kobiety zaraz będą piszczeć i popuszczać...

Raz tylko się uśmiechnąłem (scena przy telefonie, gdzie prowadzący wyjmuje swój telefon, po 5:08). Reszta opowiedziana tak dennie, że nawiązania do ZUSu i Macierewicza o wiele lepiej opowiedziałby Koń Polski (a to duża sztuka tak zniżyć poziom opowiadania starych dowcipów).

A wiecie co jest najgorsze? Widzowie. To my, Polacy, naród cieszący się jak głupi do sera, gdy na skeczu będzie motyw „barany są w sejmie”, piskliwe krzyki i stary jak kości dinozaura kawał ZUS–złodziej... Niedawno słyszałem, że TVP nie zgodziło się na kabarety w Opolu. #!$%@? tam gadanie, że TVP cenzuruje kabarety, bo będą śmiać się z PiSu. Jeśli tak denne skecze mają pojawić się w Opolu lub gdziekolwiek indziej, to chwała TVP, że dba o widza.

#kabaret #chatelet #rakinstant Ze względu na zawartość wideo: #rakcontent
CP_1919 - Chyba odkryłem najbardziej rakotwórczy skecz kabaretowy w Polsce:
1. Pomys...
  • 1