Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki
Znowu to samo...jestem miłą dziewczyną, nie skreślam za byle co, ale ten schemat zaczyna mnie drażnić. Często mam do czynienia z niebieskimi, którzy zachowują się jak podnóżek, jakby odczuwali łaskę i błogosławieństwo, że kobieta w ogóle z nimi rozmawia, zwykłą rozmowę traktują prawie jak związek. Ślą piosenki o tym jak pragną być w związku i jako osoba która ich nawet dobrze nie zna już czuję ciężar całego tego ich niedokochania przez życie. Ja sobie daje spokój z pisaniem przez internet, wolę normalnie wymienic trzy zdania i spotkać sie na koleżeńskiej kawie niż żeby te biedne ,samotne chłopy zrzucały na mnie cały ciężar tego jak oni bardzo chcą baby i seksów. Taki mały apel dla was TRAKTUJCIE DZIEWCZYNY JAK LUDZI. I jedno pytanie do was: dlaczego jesteście bardziej ckliwi od kobiet? Przecież jeszcze nie znacie dobrze osoby i już te hektolitry czułości "w ciemno". Po co? Strach sie z wami spotykać bo już prasujecie garnitur ślubny przed pierwszym spotkaniem, luuudzie, dajcie żyć. Ja też chcę sie zakochać, ale w jakiejś normalnej kolejności i nie wirtualnie oraz desperacko. Jak sie wami zafascynować jak prezentujecie zachowania typowo kobiece (czułe piosenki, buziaczki) co jest dziwne ponieważ ślecie to do obcej osoby...Szanujcie się. I nie duście kobiet.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 21
dlaczego jesteście bardziej ckliwi od kobiet?


@sokytsinolop: Mi to wygląda na konsekwencje tego, że jesteśmy zarzucani ze strony popkultury tym jak to kobiety trzeba szanować jakiekolwiek by były i innymi podobnymi schematami, które mimo wszystko jakoś tam się utrwalają w głowie młodzieńca. Przychodzą pierwsze miłości i taki mały podrywacz sobie myśli - Im będę dla niej milszy tym przecież lepiej, to logiczne. XD
Z czasem na szczęście dochodzi się do tego,
@sokytsinolop: Syty głodnego nie zrozumie. Wystarczy, że laska jest przeciętna z figury, wyglądu, pokaże kawałek cyca i dupy i już ma branie. Może być #!$%@? i nic nie mówić, a faceci się będą o nią bili. Facet natomiast, może być nawet przystojny, zadbany, dobrze się ubrać, chodzić na siłownię, ale nawet to jest #!$%@? warte, jeżeli np. nie ma gadanego. Laski mu się nie pchają do łóżka, żeby mógł sobie wybrzydzać.
87a04bd7a0: Nie dość, ze to takie babskie to jeszcze w ogóle nie działa. Raczej wzbudza reakcję "cringe" niż "o wow jaki słodziutki". Bycie słodkim powinno byc zarezerwowane juz dla osoby z którą sie jest i się jej ufa a nie jako metoda na wybłaganie czegoś od obcej babki. Zupełnie nie pociąga mnie uniżona postawa. Wystarczy normalność, tak jak sie rozmawia z ludźmi w realu. A takie cukierkowe biadolenie po prostu jest
87a04bd7a0: Ja wcale nie mam jakiegoś wielkiego konktaktu z płcią przeciwną i nie włączam sobie "trybu podrywu" rozmawiam normalnie i to wam zalecam. A wy myślicie, że kobiecie należy pisać milusio i wysyłać piosenki, pól biedy kiedy to są jakieś "neutralne piosenki" ale na ogół to sa piosenki o tym jak bardzo baba by sie przydała. Dlaczego mnie obciążacie tym swoim chceniem? Mam z litości być tą księżniczką? to tak nie
@sokytsinolop:
Miłość według współczesnych mężczyzn - szlachetna, pełna oddania i oparta na wzajemnym wsparciu.
Miłość według współczesnych kobiet - kto jest większym samcem alfa ten rucha.
Zgadnijcie czyja wizja miłości jest przedstawiana w każdym medium i dlaczego mężczyźni coraz mniej przychylnie patrzą na kobiety xD.
@sokytsinolop: Kumpel swego czasu napisał do mnie, że powinienem moją dziewczynę i jej siostrę pogodzić na siłę, bo "baby mają #!$%@?". I ni cholery nie można było do niego trafić, że to ludzie z wolną wolą. Tak samo jego wykład na temat kobiet, który mi wówczas walnął w sumie teoretyczny, bo sam różowego raczej nie miał i nie ma.