Wpis z mikrobloga

  • 157
PIS to najgorsze zło jakie mogło się Polsce przytrafić. Jeszcze mogę znieść te głupie 500+, tą natarczywą propagandę rodem z Korei Płn., ale jeśli zrobią zakaz aborcji, in vitro i badań prenatalnych to wyjeżdżam z tego kraju, bo będę bała się zajść w ciążę, a chcę mieć dzieci. Byłam patriotką, ale zaczynam nienawidzić tego kraju i nie wiem czy chcę tu dalej żyć.
Dzięki PIS Polska stanie się albo najbardziej lewackim krajem, bo oni wręcz odpychają ludzi od konserwatyzmu albo z Polski wyjadą wszyscy normalni ludzie i zostanie tylko zgraja debili na zasiłkach.
#neuropa #4konserwy #bekazpisu #aborcja #polityka
  • 69
  • Odpowiedz
@Howea: Zaangażuj się w działalność w realu. Nie możemy pozwolić, by partyjka miernot z tak małym poparciem bezkarnie rozwalała nam kraj. A poza tym inaczej cię frustracja udusi. Działanie pomaga, sprawdziłam na sobie. Na pewno będą protesty przeciw ustawie o mordowaniu kobiet, weź udział. Może sensownie działa KOD tam gdzie mieszkasz, zainteresuj się. Wydrukuj i podpisz petycję o poszanowanie ładu konstytucyjnego (jest na stronie .N), zbierz podpisy wśród znajomych. Samo pisanie
  • Odpowiedz
@Howea: w czym masz problem? W niemczech masz legalną aborcję. A przed zabiegiem na poczekalni bedziesz mogla się śmiać z innymi różowymi. Tak jest tam w klinikach. Śmiechy z tego, że się robi aborcję.
  • Odpowiedz
via Android
  • 15
@Usunelem_Konto: To ciekawe co piszesz, bo wg lekarzy:

Odpowiadając bezpośrednio na pytanie - nie ma możliwości utrzymania ciąży pozamacicznej. Co więcej, może ona spowodować konkretne komplikacje zdrowotne, a w przypadku pęknięcia, stanowić bezpośrednie zagrożenie dla życia kobiety.


Ale może akurat twojej mamie się udało.
  • Odpowiedz
@Howea: moja mama rodziła brata 2 dni porod byl wywołany w odpowiednim czasie aby właśnie nie uszkodził niczego. 2miesiace przed terminem. Brat zdrowy mama też :-) nie wiem skąd masz ten cytat. Widzę u ciebie tylko strach przed ciążą jak będziesz dbać o siebie mniej stresu to dziecko też będzie zdrowe.
  • Odpowiedz