Wpis z mikrobloga

Siermanko chce zrzucić kilka kilogramow 170cm wzrostu ok 72-73kg wagi 3 razy w tygodniu siłownia( martwy ciąg, allachy, wyciskanie żołnierskie, ławeczka prosta i skośna itp) mam zamiar do tego wskoczyć na rower żeby jeździć na uczelnie (ok 15km w obie strony 5 razy w tyg.) Ile kalorii powienienem przyjmować żeby stracić na wadze ale nie spalić mięśni? Licze że dotąd żarłek ok 2500-2700 kcal #mikrokoksy #dieta
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@berti: Na przykład to gdy będę odpowiednio rozciągnięty?
Ale mądrość wykopka największą wartością świata! Poza tym na logikę chyba wiadomo że lepiej przyzwyczaić mięśnie do wysiłku, a dopiero potem katować je najtrudniejszym ćwiczeniem.
Mi się nie śpieszy, wolę poczekać i być zdrowym niż mieć świadomość że zignorowałem opinie uznanych trenerów na rzecz internetowych "pakerów".
Co kraj to obyczaj, i tak każdy zrobi jak uważa.
  • Odpowiedz
@berti: wtdaje mi sie ze @Dassault chodzi o to ze profesjonalisci swoje zdanie popieraja swoim nazwiskiem, natomiast tutaj wypopki po prostu gadają i spora czesc po prostu p------i bo nie podpisują się ani wizerunkiem ani imieniem tylko jakims smiesznym kontem, wiex nikt tu dwa razy nie pomysli zanim cos powie
Co nie zmienia faktu, że uważam, że martwy jest dobry dla każdego zdrowego człowieka niezależnie od stopnia zaawansowania
  • Odpowiedz
Co nie zmienia faktu, że uważam, że martwy jest dobry dla każdego zdrowego człowieka niezależnie od stopnia zaawansowania


@afroninja: Też tak uważam. Z tą różnicą że 60 kilogramowy suchoklates czy 120 kilogramowy grubas to nie są zdrowi ludzie. W moim przypadku dochodzi skolioza i jej skutki więc MC zostawiam sobie na przyszłość.
  • Odpowiedz
@prnppp: To nie była moja rada tylko przytoczenie zdania ludzi których uważam za kompetentnych.
Poza tym poziom waszych opinii:

1 nie umiej MC

2 rób jakieś g---o na wzmocnienie grzbietu

3 nadal nie
  • Odpowiedz
@afroninja: rozumiem o co mu chodzi, aczkolwiek rola profesjonalisty zaczyna się gdy wchodzą szczegóły, kiedy trzeba ułożyć bardzo specyficzny trening np. dla jakiegoś zawodowca albo osoby chorej. Natomiast amatorzy robią z tego często fizykę kwantową lub traktują jako jakąś wiedzę tajemną a tak na prawdę wystarczy 6-8 podstawowych ćwiczeń, które można robić całe życie i mieć zdrowy i silny układ ruchu.

W moim przypadku dochodzi skolioza


@Dassault: od tego zaczyna się rozmowę. Ty wolisz czyhać na okazję
  • Odpowiedz
Natomiast amatorzy robią z tego często fizykę kwantową

wystarczy 6-8 podstawowych ćwiczeń

Popieram rękami i nogami to co napisałeś. Śmieszy mnie gdy ktoś robi pierdyliard ćwiczeń na daną partię "bo w tym jest izolowany" czworogłowy odbytowy a w tamtym dwugłowy j---a. Ja z powodzeniem mam ćwiczę tymi 6-8 ćwiczeniami i czasem coś tam zmieniam żeby nie było nudno
@berti:
  • Odpowiedz