Wpis z mikrobloga

Mircy, co powiecie o takim luźniejszym zestawie do jazdy na szosie (zestaw przykładowy na zdjęciu)? Niestety u mnie odpadają obcisłe spodenki i golenie nóg. Nic oczywiście nie mam do dopasowanej odzieży, sam teraz śmigam w długich leginsach w okresie jesienno-wiosennym. Moja skóra na nogach źle znosi golenie, a włosy na nogach są na tyle długie i ciemne, że nie wyglądałoby to estetycznie w obcisłym stroju. Szukam jakiegoś innego rozwiązania, aby nie wyglądać zbyt śmiesznie na rowerze szosowym.

#rower #szosa
źródło: comment_XZC9N6XWjvGPXVWvx0OfxWlqi3hwrMB6.jpg
  • 23
@Bartek404: jeżeli chodzi o estetykę to obcisłe kolarskie stroje są moim zdaniem najgorszą stylówą we wszystkich sportach, nawet bobsleiści lepiej wyglądają. dres O.K. a włosy to naturalna rzecz i nie ma się co ich wstydzić, latem jeżdżę z nogami jak małpa + krótkie spodenki, i tyle.
@dramatdramatyczny: nie obczaiłes ironii ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym sport jest poważny ale amatorzy średnio. Na forach kolarskich jest atmosfera jak na elektrodzie. Czytałem kiedyś autentyczny wpis jakiegoś pro kolarza amatora który ubolewa ze HE HE DUŻO AMATOROW PCHA SIĘ DO ZABAWY I TO JUX NIE JEST ELITARNY SPORT XD jazda na rowerze po asfalcie to elitarny sport sam jeżdżę ale tacy ludzie rak.