Wpis z mikrobloga

Dostałem właśnie list od #wykop - po otwarciu oniemiałem. Ostatnio może ktoś pamięta pisałem, że na LinkedIn obserwuje mnie Michał Białek, dzisiaj dostałem list z... PROPOZYCJĄ PRACY jako moderator.

Oferują stawkę 4000 brutto/miesiąc + karta sportowa i do tego praca zdalna!
Myślę nad tą propozycją bo jest dość ciekawa, ale mam dylemat ponieważ mam aktualnie pracę, jeżdżę autem czyli robię to co lubię i do tego zwiedzam nasz piękny kraj, lecz zarabiam 3000 brutto/miesiąc + bonusy za różne zlecenia etc.

Doradźcie mi Mireczki co robić - brać pracę w Wykopie i męczyć się z upośledzonymi użytkownikami za 4k ale siedzieć w domu czy jeździć po Polsce, mieć ciszę i spokój ale zarabiać mniej o koło 1k?

Aż z tego wszystkiego zapomniałem otagować...
#pytanie #praca #pracbaza #ankieta
Lapidarny - Dostałem właśnie list od #wykop - po otwarciu oniemiałem. Ostatnio może k...

źródło: comment_VZ3RUDiKg7m5eshLLsJlCsilAdnf8it1.jpg

Pobierz

Brać to?

  • Weź, obecną pracę rzuć w cholerę! 27.9% (113)
  • Nie bierz, zostań przy tym czym się zajmujesz! 7.9% (32)
  • Jestem Michałem Białkiem i sprawdzam. 64.2% (260)

Oddanych głosów: 405

  • 16
  • Odpowiedz
@Nocnik123 @absoladoo @Aerdyn @genijuz @Jurigag @rahuza123 @shymon: @Lookazz: @MordimerMadderdin: okej, wyjaśnienia marnej zarzutki.
Leży mi ta koperta i pomyślałem, że też zrobię jakiś primaaprilisowy żarcik, zrobiłem zdjęcie i wymyśliłem historyjkę.
Tak naprawdę w kopercie był Lennyface i opaska Wykopkowego stulejarza.
Pozdrawiam wszystkich i obiecuję, że za rok się bardziej postaram ʕʔ

Lapidarny - @Nocnik123 @absoladoo @Aerdyn @genijuz @Jurigag @rahuza123 @shymon: @Look...

źródło: comment_YbbEqO9IEb5Qgp0JDlmTLRRtxARldRvV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lapidarny: Ale szpan na mieście z taką opaską wyjść, na przykład pyta ci się ktoś o godzinę, a ty zamiast lewej ręki na której masz zegarek Omege* wyciągasz "przypadkowo prawą" i wszyscy widzą wykop.pl i wiedzą, że znasz papieża. No i masz 100% antykoncepcje bo każdy wie że zatwardziały katolik z ciebie i żaden chłopak cię nie będzie chciał podrywać.

  • Odpowiedz