Wpis z mikrobloga

@lozik: Mieszkanko przerabiane ze stanu surowego czy po kims? Jaki laczny koszt? Bardzo ladnie wyszlo, czern plus biel i troche szarosci, do tego ladne panele.10/10 jak dla mnie :)
  • Odpowiedz
@lozik: jak sprawują się te stołki barowe Konstatina Grcic? wygodne? :) sami z różowym myślimy o takich, bo tylko tego nam brakuje w naszym mieszkanku. To są oryginały?

jakbyś znalazł nazwę płytek to też poproszę na PW :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Saku96: jeśli chodzi o meble to lakiery się łatwo czyści a nie widać na nich palców tak jak ba ciemnych. Ściany też oblecą jak nie ma dzieci/zwierząt. Generalnie nie narzekam na utrzymanie tego.
  • Odpowiedz
@lozik: usrałbym to wszystko w pół roku, nigdy nie lubiłem takich wymuskanych wnętrz, ale jeśli ogarniecie i nie jesteście syfiarzami to prawilnie.

Ja się strasznie szybko nudzę wnętrzem i praktycznie co rok coś zmieniam bo nie wytrzymię
  • Odpowiedz
@lozik: Podoba mi się jakość wykończenia, mam nawet respekt do stylu w jakim jest urządzone, ale samo mieszkanie tragedia. Klaustrofobia mocno. Wolałbym wykończyć chatę tańszymi materiałami, przyoszczędzić na meblach, ale za to mieć tych kilkanaście/kilkadziesiąt metrów kwadratowych więcej. W dużym mieszkaniu kiepskie meble można po czasie wymienić, tanie podłogi można zerwać i zastąpić czymś innym, ale małe mieszkanie można tylko sprzedać. Może wyjdę na malkontenta, ale w mojej opinii bardzo
  • Odpowiedz