Wpis z mikrobloga

W empiku #cebuladeals, niektóre produkty do 90% taniej w sklepach stacjonarnych. Tu jest lista:
http://media.empik.com/content/cwk/regulaminy/Lista_produktow_bioracych_udzial_w_promocji_wyprzedaz_do_-90%2520160203.pdf

Trzeba skopiować numer indeksu, później wkleić go w google z dopiskiem empik.com, wejść na stronę przedmiotu i sprawdzić dostępność w salonie.
Trochę trzeba się naklikać, ale można przycebulić. Oferta jednak dość przebrana, żeby nie było że nie ostrzegałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#empik #promocje #cebuladeals
  • 18
@Parkin: Sprawdziłem kilkanaście produktów z zabawek, które winny być przecenione o 90%, a są o max 45% (zwykle dużo mniej) lub w ogóle ich nie ma.
@Parkin: Masz aktualną listę? Bo tu zabawki są do 16/02, a było pogłębienie i wiele przeszło z 70 na 90%. Skąd miales te? Jakoś z komunikatora wyjales?
@jakubeskulap: @Dzbanek_soku: Ogólnie jest tak, ze rabat nabija się dopiero po nabiciu na kasę i kliknięciu "koniec" ("sprawdź cenę" pokazuje bez rabatu). Poprosilem dziś dziewczyny o sprawdzenie czy cos ma rabat, powiedziala nawet na kasie zeby nabil i dal koniec, to typek się zasmial, dal sprawdź cenę i wypalił 150... :p Jutro jade sam to zweryfikować. xd Trzeba po prostu podejść, jakby się chciało kupić i najwyżej sobie anuluja, to
@jakubeskulap: Nie wiem jak teraz i czy wszystkie indeksy zostały/przeszły na głębsza promocję. Dla mnie sensowna była Farmerama i podróbka Jengi w wersji mini (było o nich na Wykopie) i Operacja (którą jeszcze muszę ogarnąć). Czy dla ciebie coś będzie, to nie wiem. Indeksy wpisuj od razu w wyszukiwarkę na empik.com.

Jeśli Parkin odpisze z aktualną listą, to fajnie. Jeśli nie, to można poszukać tego co się chce i pójść do