Wpis z mikrobloga

#dzesternaredukcji

Podsumowanie miesiąca

Aktualna waga: 97,8 kg

Od stycznia zrzuciłem już 8,7 kg

Było na wadze przed świętami 96 kg( ͡° ͜ʖ ͡°) ale święta niestety swoje zrobiły.
Arturek ma już przejechane 1000 km, możliwe ze się uda w tej edycji rowerowegorownika przejechać założone 10k km. Cele na kwiecień to przygotować się do zawodów w Toruniu (być sklasyfikowanym- zmieścić się w limicie czasowym). Możliwe ze na lato już będzie waga poniżej 90 kg i na naszych górskich Kaszubach nie będę tak odstawał od PRO szosowców.

Marzec minął na nauce jazdy na szosie, ogarnianiu jazdy na spd-sl (2 epickie gleby przy wypinaniu były a właściwie zapomniałem przy zatrzymaniu ze jestem podpięty do roweru( ͡° ͜ʖ ͡°))

Coraz bliżej cieplejsze dni, będzie trzeba zrzucić moje stylowe kalesony/rajtuzy i pierwszy raz w życiu ogolić nogi( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obecnie wpierdzielam 2k kcal

#szosa #rower #dieta #redukcja #rowerowetrojmiasto

Mam nadzieje że @Adammik kupi sobie szosóweczke i będzie z kim pojeździć po Kaszubach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dzester - #dzesternaredukcji

Podsumowanie miesiąca 

Aktualna waga: 97,8 kg 

...

źródło: comment_nS7qOAKbj7GUi71KOxXfk2Dpckuua3DO.jpg

Pobierz
  • 17
@dzester: ja w najlepszych miesiącach w tamtym roku po 1k w innych po 800 900km ale to różnie bywa z czasem.w sumie wyszło coś pod 4k na mtb największy dystans to 126 na raz. W tym może nie być tyle czasu bo są inne treningi jeszcze ale zobaczymy :) może połowę twojego zamiaru wykrece. Powodzenia ( ͡º ͜ʖ͡º)
Obecnie wpierdzielam 2k kcal


@dzester: widze dieta odmozdzajaca... Tyle to moze kobieta normalnie jesc jak cos robi tj trenuje. Sam przy wadze 62kg i treningu wcinalem 2500kcl i jeszcze waga potrafila zejsc.