Wpis z mikrobloga

#heheszki #truestory #czystyubaw

miraski pozwólcie że opowiem jaki jestem #!$%@? xD

o 5 rano położyłem się spać, byłem pochłonięty szukaniem prezentów dla #rozowepaski bo urodziny w niedziele, a budzik na 6:30 tak żeby móc się ogolić, ubrać, wziąć co trzeba i wyjść na czas. wszystko się wydaje proste no nie? no to glebłem się o tej 5 do spania i śni mi się że leże w łóżku i spoglądam na zegarek na którym jak byk widze 6:02... myśle sobie - o prosze jak zajebiście, jeszcze prawie 30 minut spania, odkładam ten zegarek i ide spać dalej we własnym śnie (wtf?) po czym wstaje o 13 ( ͡° ʖ̯ ͡°) śnie ty #!$%@?, nigdy nie ufajcie snom :c
  • 6
@DecibelHS: hmm, śniło mi się, że jeszcze miałem gówno sprzątnąć na polu, no to idę na to pole (taki trawnik, lekko z górki) ale nie wiem gówno w sensie ludzkie, bo takiego nie widzę? Czy ten gnój co leży. JEBS! dzwoni budzik, ja go DRZEMKDRZEMK na pięć minutek, bo przecież nie skończyłem a nawet nie wiem czy to to, czy kogo zapytać...rękawiczki miałem już założone.
@DecibelHS: mi ostatnio się śniło, ze się obudziłem bo dzwonił budzik i nie mogłem go wyłączyć (nie wiem czemu, nie mój telefon czy cos, po prostu nie potrafiłem) więc sobie uznałem ze jeszcze poleże przy tym hałasie. Po czym się na serio obudziłem bo grał budzik xD To już jest robienie w #!$%@?, dobrze, ze nie spałem dalej przy hałasie, tolerując go we śnie.