Wpis z mikrobloga

@1tona: sprawdzał Ci kiedyś laryngolog czy nie masz przegrody krzywej? kilkanaście lat miałem zapchane zatoki i zapalenie przy zwykłym przeziębieniu. wyprostowali mi przegrodę i jak ręką ujął, już z 6 lat nie miałem zapchanych. a psikacze #!$%@? tam dawały.
@Gummy: nos krzywy ma od mlodych lat.Skutek wlaki bokserskie w szkole, on zaczął ja skończyłem.U lekarza z tym nie bylem.Ale fakt tak całkiem gleboko przez nos nie mogę
@Gostas: Tag powinien tu być stworzony. ;p ej, ale serio ze 3 lata to wciągam i bez tego ani rusz. 1 opak na tydzień schodzi, sporadycznie na dwa
@1tona: Zrób sobie dobrze i idź do laryngologa. Nie wiem jak bardzo masz pokiereszowany nos, ale mój zabieg był krotki i bezbolesny. Znajomy miał nos w zygzak bo dostał pare razy i też sobie wyprostował - też mu się poprawiło. Tych psikaczy to nie bierz bo uzależnisz się od #!$%@?. Próbowałem też różnych inhalacji olejkami ale działało bardzo krótkotrwale.

@Kelemele: http://www.wykop.pl/link/149595/dwa-razy-sie-zastanow-zanim-siegniesz-po-krople-do-nosa/
@1tona: idź do laryngologa, zatoki są hamskie, mogą powodować infekcje gardła itp. A samych przyczyn jest milion, od polipów, grzybów po jakieś dolegliwości z drogami moczowymi. W aptece możesz kupić Gruszke do płukania z jakimś specyfikiem, który rozpuszczasz w wodzie. Świetna sprawa, poczytaj o tym w necie.
@Gostas: Teoretycznie mi to nie przeszkadza, jednak jest to trochę denerwujące że wszędzie mam opakowania od tych kropli, to w pracy, to w domu, to u dziewczyny i wiecznie przyspawane do spodni bo nigdy nie wiesz kiedy Ciebie zaatakuje na nie głód ;p Chciałbym się od tego uwolnić ale chyba nie idzie ;p Najgorsze jest to że jak poczytasz w internecie to mnóstwo jest ludzi którzy są od tego uzaleznieni.
@Ricx: Mi też to nie przeszkadza, gorzej jak zapomnę zabrać, co mi się często nie zdarza, xylometazolin towarzyszył mi w każdej chwili mojego życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)