Wpis z mikrobloga

#zwiazki #tfwnogf #optymizm

Mirki, nie trzeba się przejmować brakiem dziewczyny albo rozstaniem z dziewczyną z prostego powodu. Pomyślcie o tym w następujący sposób:

Wasza wartość wzrasta, podczas gdy wartość kobiet w waszym wieku ma tendencje do spadania.

Zapewne większość z was ma 20 - 25 lat. Sam jestem jeszcze w tym przedziale wiekowym. Teraz dziewczyny w naszym wieku są w swojej złotej erze. Hektolitry atencji podsycanej jeszcze przez tindery, facebooki i ogólnie kulturę, w której ukształtowało się, że to facet ma zdobywać. Dziewczyny tankują swoją pychę do pełna, bo mogą, bo mają łatwy dostęp do paliwa. Kto z nas nie został nigdy potraktowany z wyższością przez kobietę z którą był lub która mu się podobała? Robią tak bo mogą, ale to się skończy.

Najważniejsze to coś umieć i zwyczajnie polubić siebie. Taki facet w wieku 30 lat dopiero wciąż jeszcze wzbudza zainteresowanie. Ba, nawet wielka grupa kobiet powie, że taki wiek jest najatrakcyjniejszy. Kobieta w wieku 30 lat MOŻE jeszcze ewentualnie być atrakcyjna, ale już czuje na plecach oddech swojej starości. Ja wiem że to jest okrutne dla różowych, ale tak już jest ten świat poukładany. A jeśli facet wcześniej się czegoś nauczył, zdążył zebrać doświadczenie i być może ukończyć dobre studia/ zgromadzić dużo doświadczenia zawodowego/ rozkręcić biznes, to nie ma bata że kobiety będą się nim interesować.

I zaprawdę powiadam wam bracia, że te same raszple które upajały się swoją wspaniałością jak jakiś satrapa na zadupiach starożytnego Iranu, wrócą do was same. I to wrócą pokorne i miłe, gadające o rodzinie, cnotliwe i z własnymi sercami na rękach. Tak więc apeluję do każdego Mirka tracącego wiarę w siebie - nie martw się innymi, a skup na sobie. Życie jest piękne i pełne możliwości. Zasadźcie trawę tak piękną, że owce same przyjdą się na niej wypasać.

A wy wtedy powiecie TAKI #!$%@? RASZPLO. Gryj żruz cyganie.

Nie piszę tego żeby się okłamywać albo leczyć kompleksy. W sumie nie musze się tłumaczyć przed kimś kto tak odebarał tego posta. Mówię tylko jak jest. Życie jest spoko, pamiętajcie. Inwestujcie w siebie.

  • 45
  • Odpowiedz
@Wergiliusz: Czyli Ty chcesz dać pole do popisu innym, a sam odejść na bok i patrzeć? Chcesz mieć pierwszą dziewczynę w wieku 30 lat, kiedy ona będzie przeruchana przez 28 Alvaro i Fernando po drodze? Wiesz, że będzie Cię to #!$%@?ło? Człowieku jak nie teraz, to nigdy. Jak będziesz mieć 30 lat i weźmiesz 18tkę, to też będzie Cię irytować
  • Odpowiedz
@Wergiliusz: Ty masz jakieś dziwne pojęcie o dorosłości i chyba sam masz ze 20 lat. Myślisz, że każdy facet, który kończy 30 lat wygląda jak w reklamie: nowy samochód i (kiczowate) buty z krokodyla? Jeśli faktycznie jest bogaty to znaczy, że i w młodości pewnie był dynamicznym Sebą i laski na niego leciały. A jak jest szarym Kowalskim to sobie może co najwyżej wystawać pod szkołami z torbą cukierków w
  • Odpowiedz
@Daleki_Jones: Nic z tych rzeczy nie wynika z mojego postu. Napisze jeszcze raz w skrócie: nie trzeba się martwic niepowodzeniami z kobietami, bo teraz tak jakbyśmy grali na ich stadionie przy ich publiczności. Im więcej lat tym bardziej roznica się zaciera. Juz nawet nie chce mi się zwracać osobno do każdego, kto wkłada mi w usta rzeczy, których nie napisałem. 2. Nie muszę się okłamywać bo sam nie narzekam na
  • Odpowiedz
@Wergiliusz: Pracować nad sobą trzeba bez względu na to czy się jest niebieskim czy różowym, w związku czy nie. Nie ma się co okłamywać, czas leci u każdego z nas, o dziwo z dnia na dzień minuty pędzą coraz szybciej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wergiliusz: Mimo wszystko uważam, że w dzisiejszych czasach ta różnica się zaciera.
Wiele kobiet koło 30 nawet nie myśli o zakładaniu rodziny, zaczynają się wtedy również spełniać zawodowo, mają pieniądze, dobrze się ubierają i wciąż dobrze bawią. I też nagle nie wywali im nie wiadomo jakich zmarszczek.
Jedynie chęć posiadania dzieci sprawia, że kobieta może przestać być "wybredna" i zacznie po prostu szukać kogoś, kto jej da stabilizację, a nie
  • Odpowiedz
@sw3ar: Bo teraz gdy zdecydowanie lepiej mi się powodzi niż kilka lat temu, mam wrażenie, że cały świat składa się z blachar (,) piszą, dzwonią, chcą się umawiać, wyznają miłość po dwóch randkach (sic!) i mam nieodparte wrażenie, że to nie zasługa tego jaki jestem, ale tego co posiadam. To posrane ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wergiliusz: bawi mnie jak chłopaki 20-25 lat patrzą na facetów i kobiety po 30. Po pierwsze to jest bliżej niż myślisz. Mam 33 i jesli chodzi o zainteresowanie kobiet to ciągle rośnie. A 30 letnie kobiety to petardy, zwykle. O ile nie zapuściły się. Granice wieku atrakcyjności przesunęły się w dzisiejszych czasach.
  • Odpowiedz
Wasza wartość wzrasta, podczas gdy wartość kobiet w waszym wieku ma tendencje do spadania.


@Wergiliusz: Ehem, top 3 największych kłamstw w które uwierzyły stulejki. Także, nie opierajcie swoich "planów" wyjścia z przegrywu, na teorii która w realnym życiu się nie sprawdza.
  • Odpowiedz
@Wergiliusz: Nie, nie jest. Powiem więcej, ogromna część kobiet dopiero po 30stce czuje się i uważa za najbardziej atrakcyjną i seksowną, w tym samym czasie też mają najwięcej adoratorów i odchodzą od swoich mężów których wybrały jeszcze jako zakompleksione gąski. Wejdźcie w nowy wiek, to już nie te czasy że kobieta w wieku 35 lat ma 3 dzieci, jest zmęczona życiem i wygląda jak Grażyna 30kg+. Często nawet nie rozpoznasz,
  • Odpowiedz
@Retrospekcja: Argumentowanie odwołujące się do mitycznej "ogromnej części" kobiet. Żeby dobrze wyglądać po 30 trzeba w to wkładać dużo pracy, a nigdy nie uwierzę w to że ogromna część kobiet jest w stanie włożyć dużo pracy w cokolwiek. I to w okresie w którym jej ciało osiągnęło maksimum swojej atrakcyjności, bo potem jest już późno.

Ja nie snuje jakiś apokaliptycznych wizji rozpadu z dniem 30tych urodzin, ale zwyczajnie mówię, że
  • Odpowiedz
@Wergiliusz: A jaka część mężczyzn postępuje podobnie? Rozejrzyj się po ulicy, jaka część mężczyzn 30+ jest atrakcyjna, a jaka się zapuściła i nie dba o siebie. Gwarantuję, że przy dużej próbie okaże się, że jest to podobny odsetek u obu płci.
  • Odpowiedz