Wpis z mikrobloga

koledzy z #epapieros i #epapierosy, właśnie spaliła mi się grzałka w iJust 2 ponieważ po lekkim muśnięciu włącznika zaczęła się grzać bez przyciskania i trwało to kilka sekund, przy czym olejku było mało i zaczął lecieć dym, clearomizer cały zaparowany od środka i smród z ustnika bez palenia. dlaczego ten włącznik się sam uaktywnił bez wciskania? :| teraz boję się go używać.

#pytanie
  • 54
@SScherzo: czego ty oczekiwałaś za cenę 6paczek fajek? pewnie tyle ci w tydzień szło a teraz cebula. zainwestuj sobie teraz 150-200zł w boxa, zostaw parownik i będziesz miała spokój z eviciem na długo - mój działa od września i nie zapowiada się żeby coś się z nim stało.
@beaverr: człowieku, przecież pisałam, że miałam 200 złotych do wydania, to mi w sklepie gówno polecili. pisałam również, że nie zamierzam kupować nowego sprzętu.
@SScherzo: łączę się w bulu i nadzieji.
Baterię Ci wymienią bez problemu możesz iść już teraz.
Ja mam zwalony przycisk, gwint rozwalony radzę sobie wkładając papierek i wtedy dokręcam. Shit jakich mało się okazał, a miało być tak pięknie. Teraz kupuję boxa i mam w nosie te eleafy, isticki też do bani jak dla mnie strasznie lipne wykonanie tych obudów.
@prze-kac: dzwoniłam dziś i przez telefon powiedzieli, że od ręki wymienią. tyle, że nie mam paragonu... wystarczy dowód na stronie banku? bo mam tylko potwierdzenie z płatności kartą na stronie, zero papierów. nie wiem, gdzie to posiałam :/