Wpis z mikrobloga

koledzy z #epapieros i #epapierosy, właśnie spaliła mi się grzałka w iJust 2 ponieważ po lekkim muśnięciu włącznika zaczęła się grzać bez przyciskania i trwało to kilka sekund, przy czym olejku było mało i zaczął lecieć dym, clearomizer cały zaparowany od środka i smród z ustnika bez palenia. dlaczego ten włącznik się sam uaktywnił bez wciskania? :| teraz boję się go używać.

#pytanie
  • 54
@xardas060: #!$%@?, mam dosyć już tych elektronicznych, jak nie #!$%@? przycisk bez powodu to roztopiony clearomizer, kupiłam po świętach tego iJust 2 i już problem. pora rzucić palenie bo już mnie #!$%@? to po prostu, jak nie urok to sraczka z tym sprzętem.
@SScherzo: cóż, też tak miałem dopóki nie kupiłem porządnego sprzętu (niekoniecznie tego za 500 zł ale za 100 złotych nie ma co oczekiwać jakości)
Awaryjność nie wynika z epapierosa jako całości tylko konkretny model jest gówniany :)
Jego jedyna zaleta to cena i dostępność grzałek
@xardas060: pytałam o papierosa do 200, bo tyle miałam, nie zaproponowali mi nic innego. jedynie jakiegoś boxa za 170, ale coś mi w nim nie pasowało, to wzięłam to. jak miałam do wyboru tylko dwa i w jednym coś mi nie odpowiadało, to wzięłam iJust, bo wyglądał spoko i opis przez sprzedawcę zachęcił, do tego był tańszy itp. no nic, jak mi nie przyjmą tej wymiany na gwarancji to rzucam palenie
@SScherzo: wystarczy zanieść, przyda się paragon albo dowód zakupu. Ijust2 to niestety tani, zawodny sprzęt obarczony wadami. Nie dziwne, że sensowne zasilanie kosztuje do 400zł bez baterii a ijust2 już z ogniwem 65zł.
@blackdog: no ok, zatem do śmieci się nadaje jak rozumiem i tyle, jak mi nie wymienią na nową baterię to na tym kończę przygodę z elektronicznymi szlugami :) szkoda bo zaczęłam olejki sobie sama mieszać i akurat już nie ma po co.