Wpis z mikrobloga

@katyperry92: My się skupiamy teraz na ukrywaniu ciała, ale w dalszym ciągu istnieje możliwość, że Ewa żyje, bo w Warcie znaleziono tyle innych ciał, a jej nie... Wątpię też żeby Rutkowski coś wniósł nowego swoimi poszukiwaniami w rzece, bo ona już jest dokładnie przetrzepana. Coś się musiało tam wydarzyć tajemniczego, albo osoba, która to zrobiła doskonale zna się na swoich fachu, ukryła ciało i dalej chodzi na wolności. Jest nieuchwytna i
@tesoro: Jakby nic na niego nie mieli, to by go nie trzymali... Nawet jeśli Adam nie działał sam, to musi wiedzieć co stało się z Ewą. Problem jest taki, że prawnie nie można go w żaden sposób zmusić do mówienia. Więc póki go nie ruszy sumienie i nie powie co się wtedy wydarzyło, to sobie można gdybać... Rodzinie należy się poznanie prawdy, nawet tragicznej... Ja nie wiem, ile będą się z
@tesoro "Adam z Ewą dobrze się bawili w swoim towarzystwie i nie wygląda mi na to żeby on chciał coś jej złego celowo zrobić albo coś planował."
Pozory mylą.
Przykład: Facet, przykładny ojciec 4 dzieci,miły, bardzo religijny-nawet był szafarzem w Kościele, a podpalił dom ze swoją żoną i dziećmi, zamykając im drogę ucieczki.Już nie wspomnę nawet o Waśniewskiej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
tylko, że widzisz on jest twardy i nic nie powie


@tesoro: No właśnie - nie powie, bo jest "twardy"... Więc pewnie będą mu przedłużać areszt póki się nie złamie. Chyba tylko tyle mogą zrobić...
@tesoro: rozprawa sądowa będzie nieprędko, może za kilka lat - jak już wszyscy zdążą zapomnieć czego sprawa dotyczyła... Niestety polskie sądy mają mocno spóźniony zapłon ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@katyperry92: polskie sądy mają spóźniony zapłon, ale mam nadzieję, że sąd chociaż będzie potrafił coś z tego wyciągnąć i wydać mądry i rozsądny wyrok... bo na razie na podstawie pewnie takiego materiału dowodowego się nic nie da