Wpis z mikrobloga

@dres_girl: Czwarty etap będzie za około 3 tygodnie. W tym etapie w miejscach gdzie nie mógł dotrzeć jakikolwiek sonar będą nurkować. A czy przyjmą wersję o uprowadzeniu to nie wiadomo. Ekspertyza pomimo tylu faz poszukiwań nie jest 100% pewnikiem, że ciała w rzece nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wersji o uprowadzeniu nie muszą nadal przyjmować, ponieważ to, że ciała w rzece nie ma nie znaczy, że
@fl4izdn4g: Mnie tak zastanawia - gdyby ktoś wrzucił ciało do wykopu, to ci budowlańcy chyba kompletnie ślepi nie są, żeby tego później nie zauważyli... Zastanawia mnie, czy można nie zauważyć ciała na budowie? (przy założeniu oczywiście, że ze wzrokiem patrzącego jest wszystko ok)
No i od mostu Rocha wcale nie jest tak daleko...
@katyperry92: Nigdy nie ukrywałem ciała ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem. Może wystarczyłoby przysypać ciało, a zaspani budowlańcy z rana mogli zasypać wykop. Albo włożyć ciało do skończonej części rury kanalizacyjnej przy której robotnicy już nic nie robili. Gdybanie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Teraz tak patrzę na odległości... i niestety 5 minut jest na dojście w jedną stronę do tamtego miejsca, więc czasu
@fl4izdn4g: Myślę że schowanie do rury odpada - przecież by zatkało. Co do przysypania, to nie wiem, bo niestety nie bywam na budowach( ͡° ʖ̯ ͡°).
A co z wersją, że Adam chwilowo pozostawił ciało na miejscu, po czym tam wrócił i miałby wtedy więcej niż te 6 (czy ile tam?) minut na ukrycie zwłok?

@katyperry92: Nie wiem jakiego rodzaju to rury, ale były to rury betonowe o średnicy przynajmniej 1m, więc takiej rury szybko by nie zapchało. Co do wersji z ukryciem ciała po 3:30 to mogło do tego dojść, ale oczywiście to tylko gdybanie ( ͡° ʖ̯ ͡°) poza tym nie wiadomo czy Adam wiedział o tych wykopach, aby je wykorzystać.
@katyperry92: Nasuwa się kwestia, już tu poruszana czy on sam byłby w stanie "zająć się" ciałem. Według mnie nie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dlatego zakładając najprostszą wersje o winie Adama, bardziej stawiałabym na pomoc osób trzecich.
@fl4izdn4g: @Lougia: A pamiętacie te nagrania rutka, że adam i ewa przeszli przez most, i dwie czarne kropki na moście nagrane z kamery przy kortach polibudy - to mieli byc oni? Co później rutek ten zakaz miał dostać... Czy to zostało jakoś zweryfikowane że takiej właśnie wielkości byliby ludzie na moście nagrani z tej kamery?
@katyperry92: Oryginał nagrania pojawił się na wykopie dzięki @Lougia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale nawet z niego ciężko jest cokolwiek wywnioskować. Kamera z kortów działa specyficznie. nie nagrywa obrazu ciągle. Tylko co jakiś czas (chyba 8 minut - info z Zaginęła...) lub gdy zmieni się natężenie światła (aby nagrywać samochody wjeżdżające i wyjeżdżające z kortów - info z Zaginęła...).
@fl4izdn4g: No tak, wiem że nie nagrywa ciągle, tylko przez 20 sekund od zarejestrowania światła... Rutek kiedyś na konferencji mówił że są te 2 kropki (adam i ewa), jakieś znaki dawane światłem, i osoba która biegnie od strony politechniki w ich kierunku. W tym momencie nagranie się urywało. Później rutek już milczał na ten temat i zdaje się, to milczenie zbiegło się z ze słynnym "zakazem wypowiadania się".

Ciekawe, czy ta