Wpis z mikrobloga

Mureczki, szukam sluchawek. Startowalem z budzetem 100 zlotych i planem na dokonalowe, ale po drodze kwota urosla do okolo 300 zlotych i typ sluchawek zmienil sie na nauszne.

Chciałbym ich uzywac do wszystkiego- do muzyki (glownie hiphop, dlatego szukam czegos cieplego z dobrym basem), do filmow z komputera, do konsoli i do rozmow. Na ten moment moj research stanal na modelach:
Snab Overtone HS-ANC41M

Marshall Major II

Ktos ma doswiadczenia z tymi modelami? Moze cos innego wartego uwagi?

#sluchawki #nauszne #muzyka
Pobierz Pacjent - Mureczki, szukam sluchawek. Startowalem z budzetem 100 zlotych i planem na ...
źródło: comment_4sRgGpWQqbi4dWRhJhm0ABqwg7fWN7H1.jpg
  • 3
@Pacjent: Marshalle... Model I bym ci raczej odradził, ale Model II miałem również przez chwilę na uszach i jest odczuwalna poprawa. Model I miał za dużo basu, Model II - wciąż sporo, ale już bez przesady. Osobiście wolę nieco bardziej neutralny dźwięk, ale patrząc na twoje wymagania - powinny ci się spodobać.

Najlepiej pójdź do jakiegoś Saturna i sam się przekonaj. ;)
@Mosi: Sa w takich markietach? Glupio wyszlo, bo nie sprawdzilem wczesniej, jak z dostępnością w popularnych sieciowkach, co w sumie nie przyszlo mi do glowy, bo jestem aktualnie na uchodzctwie. :-|

Jakosc wykonania jest w porzadku? Wygladaja mega klasycznie i desinersko, gdyby graly chociaz blisko tego, czego szukam, to chcialbym je miec.