Wpis z mikrobloga

Ten tego, jak obiecałem tak robię rozdajo, bez tagowania. #winiarstwo

A do oddania mam #wino z aronii i dodatkiem jabłek. Oczywiście #winodomowejroboty. Taka oto buteleczka jak na zdjęciu 0.5l, może będzie 0.7l nie wiem jeszcze.

Jest dobre, mi smakuje i znajomym którzy wina nie lubą, mówią że da się pić, a ci co piją, mówią że dobre, więc się nie otrujecie :P

Losowanie wśród plusujących odbędzie się jutro(29.03.2016r) około 10:00, tak przed mym pójściem do pracy.

No i zielonki nie plusują oczywiście. Będzie oczywiście weryfikacja wieku. Wysyłam w środę tylko na terenie kraju.

Niestety nie sprzedaję, bo przestrzegam prawa jako tako.

Powodzenia życzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam komentujących z poprzedniego wpisu:

@lubierogale @KsiegaRekordowSzutki @DocentTeofil @gumis112211 @xadereq @martusiek @sveg @Bogdan23 @Alprazolam @dawid121213 @alisonn @BenkartGorszegoBoga @Rain_ @czarnawrona
Metsan - Ten tego, jak obiecałem tak robię rozdajo, bez tagowania. #winiarstwo 

A ...

źródło: comment_Sdln1De5na7JxR0zaI2njTCqbOlmz8Ky.jpg

Pobierz
  • 31
@Sceptycznie: niby internety, ale proporcje sam wale. W internetach patrzę tylko z czym najlepsze mieszanki owoców się robi. No i jeszcze czy dużo walić cukru czy nie.

@gorzka: Przepraszam, zapomniałem całkowicie o tym. pod tagiem rozdajo jest pełno botów i tak jakoś nie chciałem żeby to w gorące wchodziło. :/ Zawsze możesz mnie na czarno wrzucić, nie pogniewam się. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Grzegonz: Już