Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Przekrocz strefę bezpieczną(cokolwiek to jest) xD


@Zwanek: miało być, strefę intymną, choć bezpieczną też pasuje. jest to odległość do 45 cm od skóry, której obce osoby nie powinny przekraczać.

Wyraźnie widać, że podszedł za blisko. Nie wiem, może ty lubisz jak obcy ludzie się o ciebie ocierają(spodobałoby ci się w Japonii), ale nie każdemu to odpowiada.

Jakoś narodowcy na lewackich protestach z daleka wykrzykują swoje hasła. Można? Można nie pchać się
@Songox25: No ok, może koleś nie wykazał się rozwagą, ale też tak naprawdę nikomu nic złego nie zrobił - po prostu stał i gadał(szarpania, o którym pisałeś, tu nie widzę). Nie uważasz, że pochwalanie bicia go, to jednak przesada?
Gdybym ja #!$%@?ł każdego, kto stanie zbyt blisko mnie, to bym dostawał 15 pozwów dziennie ;E
Nie uważasz, że pochwalanie bicia go, to jednak przesada?


@Zwanek: Kto pochwala bicie?

Ja nie pochwalam, ale rozumiem, że są ludzie z wypranymi mózgami, którzy zachowują się bardzo natrętnie, a ofiary tego natręctwa są tylko ludźmi, więc mogą im puścić nerwy.

Jestem za utrzymaniem kultury protestów, a tu zawinił głównie człowiek który chciał zakłócać demonstracje, to że dostał po twarzy jest wynikiem tylko i wyłącznie jego działania.