Wpis z mikrobloga

@wiwiwi: jest ok bo pawełek z dsm tak powiedział? on jest sposorowany przez sklep ktory to sprzedaje, jak dopiero zaczynasz i chcesz to brac to nawet mi cie nie zal, zniszczysz sobie tylko wątrobe, a przyrosty bedziesz mial niewidoczne golym okiem
@wiwiwi: z reszta #!$%@? policz sobie dobrze ile potrzebujesz na to pieniedzy, sam z ciekawosci kiedys podliczylem to z jakimis niezbednymi suplami wychodzilo ponad 500zł za miesiac
i myslisz ze co zbudujesz przez miesiac?
@wiwiwi: ja bralem oste i daje rade 3kg w 1 miesiac z lekkim hakiem, nie sluchaj tutaj panow bo widac ze chyba bojowka tloka w dupe i karnego jeza :D po uzywaniu nie mialem zadnych skutkow ubocznych, tylko sennosc sie pojawia. No i osta dlugo sie rozkreca jakies 3 tygodnie. Ja wlasnie po oscie zaczynam LGD. Powodzenia mirasku i jakbys jeszcze mial pytania to laduj ( ͡º ͜ʖ͡
@razor535: Jak od ostaryny można zniszczyć sobie wątrobę? Kolega jechał na tym 8 tygodni i alt, ast w normie (lekko w góre od poprzednich badań). Jak masz ból dupy na dsm to przynajmniej podaj jakieś konkrety, że ostaryna ryje wątrobę.Ten środek w krótkim cyklu nie jest bardzo szkodliwy.

@wiwiwi: Poczytaj badania i relacje stosujących, bo patryki piszą bzdury. Sam uważam, że bardzo pomaga, ale między sarmami a saa jest spora