Wpis z mikrobloga

Jedziesz do kobiety w świąteczny dzień, 150 kilometrów a tu... robi z koleżanką paznokcie. I tak już ponad godzinę siedzę i nie dowierzam a one obok gaworzą w najlepsze.

Chyba pomyliłem się w wyborze sercowym.
#logikarozowychpaskow
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eris23: Nie, może po prostu robi jej hybrydy/żele, nie wyrzuci jej, jak już zaczęła robić, bo materiał się zmarnuje. A nawet jeśli robi zwykły manicure- to normalne, że chce dokończyć, skoro już poświęciła na to x czasu- to pragmatyzm, a nie żaden bolec na boku. Korona mu z głowy nie spadnie, jak poczeka kilkadziesiąt minut.
  • Odpowiedz
@aviatorka6: @eris23: pewnie, manicure jest ważniejsze. Wybaczcie, że śmiałem zwątpić, ale wreszcie się ocknąłem i zdążyłem zawierzyć, że pazurki mają większą moc niż jakaś tam miłość.

  • Odpowiedz
@Eestel: Czyli ostatecznie wyczekiwałeś przez pół dnia jak piąte koło u wozu aż Twoja księżniczka raczy poświęcić Ci chwilę uwagi?

Gadaj lepiej czy wiedziała o tym, że przyjedziesz a mimo to zaprosiła psiapsiółę specjalnie czy też zrobiłeś jej niespodziankę?
  • Odpowiedz
@chams: Byliśmy umówieni około 16:30, byłem deko wcześniej, jej się deko przeciągnęło - w sumie nie ma z czego robić sensacji. Impulsywny jestem, to się wkurzyłem, ale wiem, że koniec końców nie ma co robić z igły widły, gorsze rzeczy się mogą przytrafić, naprawdę.
  • Odpowiedz
@Eestel: W sumie raczej robiła te paznokcie (i inne upiększenia) żeby się Tobie podobać (no i sobie). Więc zawsze warto mieć to na uwadze.
No i pewnie jakbyś przy nich usiadł i zagaił to żadna by Cię nie wygoniła.
  • Odpowiedz
@Eestel: Czyli problem rozwiązany. Cieszę się, że pomogliśmy i na przyszłość pamiętaj, że możesz na nas liczyć jak różowa będzie u fryzjera czy innej kosmetyczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A cumpelka @aviatorka6 niech się nie obrusza, bo złość piękności szkodzi ;-)
  • Odpowiedz