Wpis z mikrobloga

@Jagoda-: jasne :) cieszcie sie zatem i radujcie ;) ja tez sie cieszę bo święta to czas by bez pośpiechu spotkać sie z rodziną, zatrzymać na chwilę.
Trudno mi mieć nadzieje na coś, w co nie wierzę. Ale bardzo dobrze, że mamy taki pluralizm, także tu, i ze mimo odmiennych totalnie poglądów i atmosfery mirko potrafimy kulturalnie i merytorycznie pogadać ;) dla mnie jedna z wartości wysokiego rzędu jest wlasnie
  • Odpowiedz
@papryczek1988: Jasne, pieniądz może być wartością. Tylko często ludzie nie zauważają że poświęcają mu cale życie i tak naprawdę nic z tego nie mają. Tutaj zawsze mi przed oczy historia dalekiego sąsiada mojej żony przypomina. Czlowiek mial rodzinę, wyjechal za granicę i swoje pieniądze wydawal na budowę lokalnego domu w ksztalcie zamku. Wręcz zakochany w tym byl. Chcial mieć zamek. Pracowal i budowal zamek. Ironia losu jest taka, ze dwa
  • Odpowiedz
@papryczek1988: Dzięki Ci za taką wymianę zdań. Czasem zalamuje ręce w rozmowach z kimś kto nie wierzy bo jedyne co wychodzi to ze jestem glupi bo wierzę w bajki itp. Że. Kosciol to mafia i p-------a itp. Pozdrawiam i kończę. Milego :)
  • Odpowiedz