Wpis z mikrobloga

Miałem okazję (nie napiszę, że przyjemność) grać na amber ots. Wiele pozostawia do życzenia. Mapa jest okej, ale jeśli ma być to war-ots to nie widzę tego. Zgłosiłem gracza który miał autoheal i ku mojemu zdziwieniu amin powiedział że wie i że może... Administracja trochę chaotyczna, ogólnie pozwala na boty (WTF?!) napisano mi że niektóre opcje są dozwolone, w tym autoheal.
PVP tragiczne. majac 170 lvl nie moglem uwalic 70 lvl solo w trapie (podobno przez mlvl, ale żenada ze pierwszy tydzień gry to trzeba skillowac żeby coś osiągnąć) Grałem EDem, nie polecam, nie ma dmg w ogole. Chyba myśleli że będzie to support, ale i tak nikt nim nie bedzie grał jak to tak wygląda. Jak padasz oczywiście lvl tracisz, no i spoty kawałek tego czasu co na mlvl posieliście.
Questy to takie na siłe, post niżej widać jak testowałem anni. Nagrody do dupy, samo ani cholernie trudne - nie ma nic wspólnego z rl). Hajs i exp ciężko zdobyć na początku, samemu nic się nie ugra wiec albo wbijasz z 5 kolegami albo będziesz karmą dla reszty. Wszystko w sklepie nieadekwatnie drogie. Chyba trzeba zabić 20 osób żeby jakieś podstawowe gówno móc kupić. Już to widzę...
Z serwerem pożegnałem sie w momencie kiedy napisałem do admina, że jakiś tam typ ma autoheal i #!$%@?, admin odpisał że wie, ja na to aha, to narazie, on: elo. No to elo.

Nie zamierzam póki co tam logować. Poczekam aż się coś zmieni, albo Admin ogarnie że boty na war-ots to największy rak na organizmie. Przekreślacie całą swoją pracę takim zachowaniem. Pozdrawiam.
Ogólna ocena: 2/10.

#amberots
  • 7
@karpadoor: dodam jeszcze że mapa jest chyba dziwnie zrobiona, bo fpsy mi spadają do 44 a na rl mam 170 - żeby nie było że słaba maszyna (mam komputer gamingowy #msi here). Chyba za dużo animacji i innych pierdół. Naćpane wszystko, mało prostoty. A przecież wiadomo że proste jest piękne :)
@karpadoor auto heal na war ots wcale nie daje przewagi, wrecz przeciwnie bardzo utrudnia gre. Jezeli tego nie wiesz to sie nie znasz i z dupy argumenty dajesz. A jezeli uwazasz, ze to dobrze kiedy masz full eq po 2 godzinach gry, max lvl i zabijasz sam noobow na hita to juz w ogole denny z Ciebie peker.
@Poortland: Jak najbardziej. Auto heal jest utrudnieniem na warze. Każdy co bardziej ogarnięty Ci to powie. A że tibia nie swojego anty-cheat'a navigacja która jest najbardziej pomocna w warach jest nie do wykrycia.
@NoNameeDD: myślę że taki autoheal wielopoziomowy dużo pomaga. Przedewszystkim oszczędza manę. Albo leczenie parala. Ktoś z botem sprawia że paral jest bez sensu a ktoś kto gra uczciwie będzie się wykładał.
Jak już powiedziałem: przez boty administracja straci cały swój poświęcony czas bo tego serwera nikt nie będzie szanować
Wymień jeden war ots 8.1+ na ktorym ktos zostal zbanowany za auto heal'a.

Fakt heal z parala to jest irytujacy ale ta sama osoba ktora ma anty parala jest z automatu 10x podatniejsza na mw i pusha co moim zdaniem na tego typu ots jest kluczowym srodkiem pvp.

znajdz mi dobrego otsa na ktorym nie ma botow. Plus podaj swoja metode jak zbanowac wszystkie boty gdy na otsie lata 200+ typa.

Pvp