Wpis z mikrobloga

@Fiodooor: tak serio to głupie pytanie. Ja gram w dote, więc powiem że lol to zło i odwrotnie. Nie ma innej opcji jak pograć tydzień w jedno a potem w drugie. Ja grałem w obie gry i zostalem przy doto ;)
@Dumpster: chce poznac opinie. Gralem w lola, moze ktoś gral kiedys w lola i przerzucil sie na dote bo jest "lepsza" takich ludzi szukam, albo takich ktorzy grali w lola, przeszli na dote i stwierdzili ze jest do dupy ;) po to to pytanie.
@Fiodooor: ja chciałem spróbować lola po jakimś roku grania w dote i szybko zrezygnowałem. Dota jest bardziej wymagająca, zespołowa i ma klimatyczniejszą grafikę. No ale to tylko moje subiektywne opinie.
@Fiodooor: Ja grałem w Lola prawie rok. Za pierwszym podejściem dota niezbyt mi się spodobała, ale za drugim już się wciągnąłem na tyle, że dałem sobie spokój z LoLem. Przy czym kilka razy jeszcze do niego wracałem na różne okresy czasu.

Dota ma to coś czego nie ma Lol - balans który pozwala wyciągnąć o wiele większy potencjał z bohaterów.

Supporci z poziomem nie odstającym od reszty, bez krzty złota, potrafią
@Fiodooor: Grałem w lola przez 2-3 lata i przeszedłem na stronę doty. Jedyne co może Cię przerazić to układ sklepu. Nie znam nikogo kto od razu by go ogarnął xD
I zgadzam się z @Kardig - dota jest lepiej zbalansowana niż lol. Dodatkowo śmiem twierdzić że ma ciekawsze postacie.
Dodałbym tylko jeszcze że skillshotów w doto jest mniej, są trudniejsze do trafienia ale za to bardziej nagradzają jak już trafisz :P
@Fiodooor: ~3 lata grałem w LoLa (z przerwami oczywiście), jak dostałem klucz do Doty to trochę próbowałem, ale nie wciągnęła mnie (plus wkurzały mnie boty, które nawet na średnim poziomie mnie niszczyły - kwestia odmiennego stylu gry, LoL sporo więcej wybaczał, bo nie było tam typowych postaci, które są wyjątkowo groźne w early). Po jakimś czasie dałem Docie drugą szansę i stopniowo się na nią przenosiłem.

Generalnie @Kardig już większość napisał.