Wpis z mikrobloga

907 225 - 133 = 907 092

Trzynasta setka to wycieczka do Poleskiego Parku Narodowego!! Nie wiem jak to jest w ogóle możliwe, że byłam tam dopiero drugi raz w życiu (pierwszy ze szkolną wycieczką w podstawówce). Po prostu piękne miejsce i to tak blisko Chełma!! Te drewniane kładki, mostki pośród łąk, lasów - cudo!! Przejechaliśmy dziś częścią ścieżki przyrodniczej "Spławy" do Jeziora Łukie, a następnie nad Jezioro Wytyckie, którym zachwycałam się jak głupia!! :D Trzeba będzie wybrać się do parku raz jeszcze, jak troszkę się zazieleni - na pewno będzie jeszcze ładniej!! :>
Pogoda dziś dopisała - momentami było nawet za gorąco!! Wiatr mocno nie dokuczał i dzięki temu było o wiele przyjemniej niż przez ostatnie dwa dni!!

Trasa: Chełm -> Cyców -> Jezioro Łukie -> Jezioro Wytyckie -> Urszulin -> Wierzbica -> Chełm

#rowerowyrownik #100km
Pobierz Kejcia26 - 907 225 - 133 = 907 092

Trzynasta setka to wycieczka do Poleskiego Park...
źródło: comment_6Ko1O02crkUp6RIP68ahQ6K6dEA8LsMC.jpg
  • 15
@JackBauer: studiuję dziennie i pracuję w systemie dniówka-nocka po 12h (pielęgniarka here) i prowadzę dom. Dojeżdżam na rowerze 16km do pracy, czas na dłuższe wycieczki znajduję raz w tygodniu. Kejcia mi imponuje, bo wali po 100km non stop, ja mimo chęci, priorytetów i samozaparcia nie mogę sobie na to pozwolić :)