Wpis z mikrobloga

Ogromny #!$%@? w dupe sieci #plus!

Reklamują się jak to są lepsi od #play. Bo LTE znacznie szybsze. A ja się pytam co z tego, skoro dymaja mnie na 100innych sposobów.

Kupiłem kartę do tabletów z #play na internet. 9zl za 5GB LTE. Uznałem że jak się skończy to po prostu wymienię sim na nową. Dokupiłem jeszcze starter z #plus 5zl za 5GB.

Dopiero w domu ogarnąłem że w Play można za 40zl kupić pakiet na NIELIMITOWANE LTE na miesiąc. Czysta zabawa. Zużywałem ok 5GB dziennie! Dzisiaj minął miesiąc, pakiet się wyłączył a akurat w pracy siedzę. W plecaku starter z plusa. Wrzucam, nie dość że LTE jeszcze nie pokazało (choć pełny zasięg i wysłałem kod ussd na włączenie LTE. Przyszlo powiadomienie ze włączyli) to nie da się nic na necie dłuższego zobaczyć. Włączę stream z telewizjada.net, po 40 sekundach wywala błędy. Co z Play nie miało miejsca. TVN Turbo i 8h bez żadnej przerwy leciało.

A i jeszcze ogromny #!$%@? w dupe KAŻDEJ OSOBIE PRACUJĄCEJ W DZIALE MARKETINGU SIECI #plus!!

Dlaczego? Zamieszczam zdjęcie opakowania startera.

Na przodzie na pół opakowania jest napisane "5zl 5GB" do tego ROK ważności konta!!!!! Oneone111jeden!!! A z tyłu?

Dowiadujemy się że, aby otrzymać 5GB należy doładować konto za 750 PLN!

ZA KAŻDE 5(PIĘĆ) DOŁADOWAŃ ZA MINIMUM 20ZL DOSTAJEMY 1GB!

Do tego, Konto aby było ważne rok. Tak jak było podane z przodu... Należy doładować za minimum 150zl.

Pisząc tego posta, przyszła mi na tablet wiadomość z Plusa... Okazało się że na start nie dostajemy 500mb a... 365,7mb!!

Od teraz, w nienawiści do Plus, W miłości do Play.

#zalesie #gorzkiezale #oszukujo #technologia #gsm #telefony #tablet #lte
Qontrol - Ogromny #!$%@? w dupe sieci #plus! 

Reklamują się jak to są lepsi od #play...

źródło: comment_pLPaczoFRBf7xAvg4XyGeDUgQ1rahd76.jpg

Pobierz
  • 14
@Qontrol: Ja interesowałem się internetem "unlimited" w PLAY i PLUS. Po dokładniejszym rozeznaniu okazało się, że i w jednym i drugim przypadku zakładają lejek. W PLAY po 100GB i prędkość spada do max 1Mb/s. W PLUSie też spada do takiej prędkości, tylko nie określają po jakiej ilości danych, może to być 100GB, a może też być 10GB, zależnie od obciążenia całościowego.
@Qontrol: czego sie spodziewales po Solorzu? hehe

swoja droga to 45 pln za no limit na starterze za 9 i 19 pln.
druga sprawa na kazdym starterze za 5 pln w Play (procz na Rok) po wcisnieciu kodu masz za darmo co miesiac 1gb internetu przez rok o ile wazne jest konto.
Poza tym w play można włączyć pakiety typu wieczory i weekendy bez naliczania danych z pakietu albo za 5zl na miecha masz opcje, że nie liczy Ci danych podczas przeglądania standardowych stron na necie (bez video, gier itp.). Dodatkowo możesz te pakiety włączyć na 1. miesiąc gratis. Dla mnie rewelacja.
@Qontrol: jak chesz nielimitowany internet to polecam Redbull mobile, starter za 9zł, doładowujesz 50zł i masz na 100 dni no limit w zasięgu LTE PLAY 4G (koniecznie na sztywno ta sieć). Kod włączenia: *111*480*1# (trzeba mieć powyżej 30zł na koncie i aktywne konto, więc polecam 50zł doładować i spokój, można to potem spieniężyć, bo kompletnie nic nie płacisz za ten pakiet).

TUTAJ WĄTEK: http://www.wykop.pl/wpis/16257061/potrzebuje-porady-szukam-jakiegos-zapasowego-inter/
REG: http://www.redbullmobile.pl/fileadmin/files/pdf/Regulaminy/Regulamin_Promocji_Darmowy_Internet_LTE_na_30_dni_22.10.2014.pdf
@macza: @Qontrol: A jak chcecie jeszcze taniej to kupujecie starter fakt mobile, ładujecie za 5zł, przechodzicie kodem do RBM 5, doładowujecie za 5 dych i macie neta na rok, tylko trzeba kupować 1 pakiet danych za 5zł na miesiąc. O ile to jeszcze działa. I Play/RBM włączają ograniczenie prędkości do 2Mbps po po około 200GB. Tylko zorientujcie się czy jeszcze działa przechodzenie do RBM5, bo sam robiłem to z miesiąc