Wpis z mikrobloga

@inspektom: No nie no co ty. Taki glitch to do jakiegoś pixelowego action platformera a nie do takiego casualowego puzzla. Gość od muzyki zrobił mi kilka kawałków z glitchem ale nie grały one z rozgrywką i poszo bardziej w ambient z odrobiną tylko glitcha.

Muzyka w takiej grze musi być casualowa. Jak ktoś lubi to ok, jak nie to ma nie przeszkadzać.
@Krzychu_: No 2:20 to chyba nie jest aż tak dużo. Myślałem na początku coś koło 1 minuty ale w takim czasie po prostu nie da się pokazać tego co się chce. Akurat na końcu zostawiłem mniej interesujące rzeczy więc nawet jak ktoś odpadnie w połowie to to co miał zobaczyć to zobaczył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GrabkaMan: No bo to tak właśnie bez opisu ciężko to wytłumaczyć wizualnie. Zwłaszcza jak nie wiadomo kiedy się klika czy naciska przycisk i co się wtedy dzieje. Dlatego przygotowałem GIFa na pierwszym miejscu w opisie który na spokojnie tłumaczy krok po kroku o co chodzi.

Generalnie chodzi o to żeby stawiać klocki jeden za drugim w combo. Każdy kolejny musi dotykać ostatniego. Im dłuższe combo tym większy wynik i za każdy
Curry_ - @GrabkaMan: No bo to tak właśnie bez opisu ciężko to wytłumaczyć wizualnie. ...

źródło: comment_nYqiGZugETJG2srntV5uKK1WKcHZxCnL.gif

Pobierz