Wpis z mikrobloga

@goferek: ok, powiem szczerze ze też takie coś miałam (nawet sie zastanawiałam czy to na pewno tam się leje ten olej;) to jest groźne? Co się moze stać?
@mich_al: W KAŻDYM WARSZTACIE CZEBA MIEĆ ZAWSZE NA POD ORENDZIU MUŻTARDE I MAJONES NAJLEPIEJ MARKI TORTEKS ALBO FANEKS.

NA CO SIE PRZYDA MORZECIE SIE ŹDZIWIĆ. JAK WIDZICIE ŻE PRZYJEŻDŻA MIASTOWY CO TO LEWEGO OD PRAWEGO NIE OD RUŻNIA TO ZANIM WYDACIE MU AUTO SMARUJECIE MU KOREK OD OLEJU OD SPODNIEJ STRONY MIESZANKO MUŻTARDY Z MAJONEZEM. POTEM MU POKAZUJECIE I MUWICIE WIDZISZ PAN CO TU JEST? USZCZELKA POD GŁOWICO DO ROBOTY HAGIEEF
goferek - @mich_al: W KAŻDYM WARSZTACIE CZEBA MIEĆ ZAWSZE NA POD ORENDZIU MUŻTARDE I ...

źródło: comment_98M59cNozXqC2Wi5QgULMgktDSo0E3wi.jpg

Pobierz
@Weng: Nic. Możesz wytrzeć co najwyżej szmatką. Nie wiem czemu się przyjęło, że to uszczelka pod głowicą, skoro to jest normalne, a występuje też przy uszczelce.. Przy uszczelce to oczka podobnie jak w rosole w zbiorniku wyrównawczym płynu chłodniczego i ogólnie brunatny kolor.. chociaż brunatny kolor może też oznaczać niszczelność np z nagrzewnicy i kolor wziął się z rdzy, ale to też idzie poznać po bardziej oczywistych objawach.