Wpis z mikrobloga

swojego czasu śmiechłem mocno z tego komentarza na wp

KIEDY PYTAJĄ MNIE, Czy zawsze chciałem pracować na kolei to ODPOWIADAM. Tak. Jak najbardziej. Mam ku temu predyspozycje. Coś wam powiem. Jestem kierownikiem pociągu/konduktor. Jerzdżę głuwnie na nocnych kursach, prezes specjalnie wysyła mnie na najtrudniejsze akcje jak na przykład przewuz kiboli Legii albo więźniuw do prac w kopalniach.

Wiecie dlaczego? Bo jestem jednym z najtwardszych ludzi na ziemi. Mam 2,03 cm wzrostu, waga 135 kg w tym tkanka tłuszczowa nie więcej niż 2% (mam na to badania). Maniakalnie chodzę na siłkę. Muj rekord w wyciskaniu to 265 kg (10 powturzeń-pełna seria).

Gdy jestem w trasie i akurat nie ma siłki to wyciskam kołami od pociągu a na rozgrzewke robię jogging ciągnąc wagon towarowy (potrafię tak przebiec maraton). Ponadto trenuję mułai taj, kickboxing oraz zwykły boks. Innych walk jusz nie trenuję bo doszedłem do najwyrzszego poziomu i skończył się program szkoleniowy.

Wielokrotnie powinien pujść za kratki za przekroczenie zasad zdrowego rozsądku. Kiedyś miałem w przedziale dla niepalących 6 kiboli z Żylety i jarali papierosy. Byli to kibice Legi.Nawet nie prubowałem ich prosić żeby zgasili papierosy bo i tak oni słabo rozumieją takie słowa. Gdy tylko mnie zobaczyli wciągnęli mnie do środka, zamknęli przedział i zasłonili zasłonki. Wszyscy w sześciu zaczęli mnie nawalać. Gdy się zmęczyli ja poprawiłem tylko uczesanie i przystąpiłem do ataku.

Nie bedę wam muwił co dokładnie robiłem bo to moja tajemnica słurzbowa. Z kączyło się jednak tak, że jeden wyleciał przez okno zabierając ze sobą i okno i futrynę. Innemu załorzyłem na głowę aluminiowy śmietnik, kturego podobno do dzisiaj nie morze zdjąć.

Trzech kolejnych zostało rozwieszonych na słupach trakcyjnych a ten ostatni mając jusz mokre spodnie lizał mi ze strachu buty błagając o litość. I tę litość mu okazałem, tzn. poczekałem aż pociąg zwolni tak do 120 km/h i pozwoliłem mu wtedy wysiąść kulturalnie przez drzwi.

Za takie akcje powinienem siedzieć ale kolej mnie chroni

#pkp #beka #tldr #humor #siekierasays
  • 2