Wpis z mikrobloga

No siema,

mój #rozowypasek otworzył boxa z tej nowej operacji, em chyba wildfire się nazywa, no i dropneła jakaś tam kosa (mi #!$%@? nigdy w życiu nie dropneła ( ͡° ʖ̯ ͡°) ) mniejsza z tym, robię rozdajo + mirko reklamę (uczciwy układ ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
Do oddania kluczyk do operacji wildfire (tradable niestety 28 marca, więc kluczyk dam dopiero tego dnia).
Zielonki ze stażem dłuższym niż 2 tygodnie bioro udział. Plusować można do piątku do godziny 21:40.
Losowanie za pomocą mirkorandom.

Link do alledrogo: ★ Bowie Knife | Blue Steel Minimal Wear

#rozdajo #csgo #cebulaktoja
  • 46
  • Odpowiedz
@Perlo: @Wirtuoz: Mógłbym wystawić za milion, jakby ktoś kupił i zapłacił to w czym problem, to chyba moja sprawa czy to ktoś kupi czy nie? Czemu uważacie, że to naciąganie? Po zakończeniu aukcji, aukcja kończy się 29, więc wszystko jest w porządku.
Sprzeda się, to się sprzeda, nie to nie. Moja broszka. Wpis jest o rozdajo, a nie waszym bólu dupy o uj wie co.
dziekuje - @Perlo: @Wirtuoz: Mógłbym wystawić za milion, jakby ktoś kupił i zapłacił ...

źródło: comment_cwo89jVeUGIBtdYIq3hdAB29YDKUc6IJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
aukcja kończy się 29


@dziekuje: jak ktos kupi przez kup teraz to konczy sie natychmiast,
I racja twoja sprawa po ile wystawiasz, ale nie wciskaj tego mirkom i nie reklamuj tu jakiegos zawyzonego o 100% szajsu i aukcji gdzie w 5 zdaniach klamiesz 2 razy. Szukaj naiwniakow poza mirko. A czemu uwazamy za naciaganie to juz Ci uargumentowalismy.
  • Odpowiedz
@dziekuje: podajesz zakłamaną cenę w euro i 2 razy zawyżoną cenę przedmiotu, ktoś ci zwrócił na to uwagę a ty już o bólu dupy ;) no ale lepiej to zwalić na ból dupy niż uznać za zwykłe stwierdzenie niewygodnych, ale faktów
  • Odpowiedz
@dziekuje:
,,Cena na rynku Steam dla tego przedmiotu mieści się między 170-180€." Z tego co widzę w ostatnim tygodniu dwa razy cena była powyżej 170e. Sam wykres pokazuje, że cena mieści się miedzy 130 a 160e (odrzuciłam po dwie skrajne wartości z obu stron). Nieładnie tak robić. Możesz wystawić nawet i za tysiaka, ale nie powinieneś kłamać.
  • Odpowiedz
@yoreciv: Wystawiłem aukcję 19.03, tyle wtedy kosztowała ta kosa, edytowałem opis ale zmiany się nie zatwierdziły. Rynek steam jest taki sam jak każdy inny, nie mam wpływu na jego wahania. W jednej chwili ta kosa może kosztować 200€, a w drugiej 100€(dosłownie minuty). Można również wystawić taką kosę na rynku za cenę "zawyżoną" i wtedy jej cena przekroczy jej "realną" wartość, ale czym jest ta realna wartość, heh. Rynek steam nie
  • Odpowiedz
@RudyLis: na ebayu też nikt nie kupi, są specjalne sklepy z nożami jak g2a.com czy opskins.com tylko tam ten nóż sprzedają 120$ (450zł) czyli o wiele mniej niż chce ziomeczek z wikopu
  • Odpowiedz
  • 0
@Refusek: Ok, już wiem o co Ci chodziło xd. Nie odebrałem tego jako atak i żadnego innego komentarza który mnie nie oskarza mnie o kłamstwo czy naciągactwo. Każdy ma swoje zdanie, ale tak jak napisałem wyżej to ludzie definiują cene, a nie rynek.
  • Odpowiedz
@dziekuje: jakie bóldupienie rozpętałeś xD zarzuty kłamstwa, szukanie debila itp. Myślałem że Perlo normalniejszy jest, czekam na trzask pękających dupek jak sprzedasz tę kosę :D
  • Odpowiedz