Wpis z mikrobloga

Dietanabol™ stosowany w fazie budowania masy oraz rozwijania siły mięśniowej. Działanie rozpoczyna się zwykle po kilku dniach stosowania. Niesterydowy czynnik metaboliczny pełniący rolę biostymulatora w procesie syntezy protein w rybosomach. Bierze udział w syntezie metioniny z homocysteiny oraz w syntezie tymidyny. Występuje jako czynnik przenoszący atomy wodoru w reakcjach syntezy kwasów nukleinowych oraz w reakcjach transmetylacji. Dietanabol™ już po 10 godz. od przyjęcia jest niewykrywalny w osoczu krwi. U osób podatnych na działanie preparatu dochodzi do pobudzeń organizmu dających efekt akceleracji rozwoju tkanki mięśniowej z poprawą jej parametrów siłowych. Środek jest wskazany również dla osób, które nie trenują systematycznie, a jedynie chcą w krótkim czasie poprawić swoją sylwetkę.

Polecam 10/10

#silownia #mikrokoksy
Pobierz Gadzinski - Dietanabol™ stosowany w fazie budowania masy oraz rozwijania siły mięśnio...
źródło: comment_kzV2F3xuBUPTRZZ4tbz3R97Vn5rpIpkx.jpg
  • 25
@severian: mam nadzieje że zrobiłeś fotki "przed".. strasznie jestem ciekaw efektu, wrzucił byś coś z czasem.. na jaką wagę celujesz? ile ważyłeś? ile już przytyłeś?
@Sarza01: W nowym roku ważyłem 76 kg. Aktualnie waga waha mi się między 83 a 84 kg (wzrost 183 cm). Chciałbym zostać przy wadze 85-88 kg, ale z ładnie wyrobioną rzeźbą. Od ponad miesiąca biegam 2 razy w tygodniu po 5+ km. Pod koniec czerwca kończę przygodę z siłownią na czas wakacji (wyjeżdżam za granicę do pracy). Wtedy będę tylko biegał, żeby maksymalnie wypalić tłuszcz. Od października się przeprowadzam, zapisuję na
@severian: "sensownej masy mięśniowej" -> myślę sobie ze 100+...

mógłbyś to spokojnie osiągnąć bez kucia.. dłużej by się zeszło, ale "sukces inaczej smakuje kiedy brniesz pod prąd".

pewnie ktoś Cię namówił - ziomki z siłki walą..

życzę powodzenia i oby za dużo nie zalało.. :)