Wpis z mikrobloga

Dlaczego mam wrażenie, że po dzisiejszym zamachu wykopowe prawactwo rechocze z uciechy, bo #neuropa, podkreślam neuropa sprowadziła to na Europę? #!$%@? już od tego, że mało co to ma wspólnego z prawdą.

Zastanówcie się przez chwilę, to byli prawdziwi ludzie, z dziećmi i przyjaciółmi. Nie pozwólcie sobie wmówić, że jest to gdzieś daleko i was to kompletnie nie dotyczy, bo niewiadomo co może spotkać nas samych. Także dla uszanowania pamięci zmarłych odpuśćcie sobie te denne żarty.

#4konserwy #bekazprawakow
  • 89
  • Odpowiedz
pustych łbów neuropejczyków


@DeXteR25: na Wykopie neuropejczykiem jest każdy kto nie zgadza się ze skraj ie prawicową retoryką, czy to nerodowejbolszewii z pisu, czy łysych pał z ONRu czy w ostateczności pryszczatych kuców. Wątpię, żeby większość, czy nawet znacząca mniejszość #neuropa była ze przyjmowaniem wszystkich muslimów jak leci.
  • Odpowiedz
@rafalu90: Rozwiązanie jest proste jak drut i nie ma o czym dyskutować. Zero muslimów w Europie. Zero islamu w Europie. Zero meczetów. Mają swoje kraje muzułmańskie od tego by tam swoje porządki wprowadzać.
Polityka multikulti to głupota i każdy kto ją popiera w najmniejszym stopniu jest zwyczajnie głupi. Mniejszość zawsze będzie chciała zwalczać większość i wprowadzać swoje prawa, aż staną się większością.
Ale po cholerę ja to piszę. To fakty, które
  • Odpowiedz
@emkape: Nie znam żadnego, który wysadzałby się metrze, na lotnisku. Nie znam żadnego ani nie słyszałem o żadnej strzelaninie z ich udziałem np. w klubie muzycznym. Może masz jakieś inne informacje? Podaj źródło w takim razie.
  • Odpowiedz
@DeXteR25: A ja nie znam żadnego muzułmanina arabskiego pochodzenia, który chcialby się wysadzić na dworcu, gwałcącego Polki albo będącego uczestnikiem strzelanin. A ty znasz takiego?
Za to byłem ofiarą kradzieży, obserwatorem burd i wandalizmu czy innych przykrych rzeczy. Autorstwa kogo? Rdzennych Polaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tatarzy w Polsce to świetny przykład, że to nie religia jest problemem tylko bieda, środowisko i brak edukacji.
  • Odpowiedz
@emkape: teraz sie #!$%@? martwicie o niewinnych ludzi, z dziećmi i przyjaciółmi? Teraz?

A kto nieustannie drze ryja "WINCYJ UCHODZCÓW, WINCYJ!!! NIKT NIE JEST NIELEGALNY!!!"

Nie widzicie (albo nie chcecie zobaczyć) korelacji pomiędzy ilością muslimów a ryzkiem zamachów. Ja myślę że duża część lewactwa to rozumie, ale nie chcą się głośno przyznać do błędu. To lewackie #!$%@? już za daleko zaszło. Gdyby teraz przyznali, że multi kulti nie działa, to automatycznie
  • Odpowiedz
  • 3
@emkape: Jakie słodkie ad misericordiam. I jeszcze "odpuśćmy sobie żarty" przy jednoczesnym tagowaniu #bekazprawakow. Żałosne.

Serio, nic mnie nie żenuje bardziej od ludzi, którzy na potrzeby dyskursu politycznego udają, że strasznie się przejmują śmiercią zupełnie obcych ludzi tysiąc kilometrów stąd.
  • Odpowiedz
@Cooldawg: Och, to że wśród emigrantów można przemycić terrorystę, nie ulega wątpliwości. (Z tym ze oni na bank nie docierają na topiacych sie łodziach). Ale gros potencjalnych terrorystów, pasionych propagandą przez sieć, jest już na miejscu.
  • Odpowiedz