Wpis z mikrobloga

Dlaczego mam wrażenie, że po dzisiejszym zamachu wykopowe prawactwo rechocze z uciechy, bo #neuropa, podkreślam neuropa sprowadziła to na Europę? #!$%@? już od tego, że mało co to ma wspólnego z prawdą.

Zastanówcie się przez chwilę, to byli prawdziwi ludzie, z dziećmi i przyjaciółmi. Nie pozwólcie sobie wmówić, że jest to gdzieś daleko i was to kompletnie nie dotyczy, bo niewiadomo co może spotkać nas samych. Także dla uszanowania pamięci zmarłych odpuśćcie sobie te denne żarty.

#4konserwy #bekazprawakow
  • 89
  • Odpowiedz
@emkape: czy twoja mała głowa nie rozumie, że jeśli ktoś nie jest lewakiem, to nie znaczy, że jest prawakiem? i że jeśli nie jest prawakiem, to nie znaczy, że jest lewakiem?

gwarantuje Ci, że poglądy większości są gdzieś na pograniczu, skrajna prawica i lewica, to wyjątki. to, że nasze poglądy różnią się w kwestii imigracji nie znaczy, że musisz od razu zalepiać wszystkim łatę. to po pierwsze.

po drugie, idze idze
  • Odpowiedz
@Andreth: tak więc przyznajesz, że gdyby granice były przed NIELEGALNYMI imigrantami zamknięte, człowiek, który za nie odpowiadał (ten syryjczyk) nie dopuściłby się zamachów?

Rozumiem, że to dla ciebie i wszystkich logicznę, więc idąc tym tokiem rozumowania zakładam, że zamknięcie granic dla nielegalnego napływu muzułmańskiej ludności zmniejszyłoby prawdopodobieństwo zamachu chociaż o kilka %. Dla mnie to wystarczający powód.

Na kursach pierwszej pomocy zawsze powtarzają, żeby pzred podjęciem akcji ratunkowej upewnić się, że
  • Odpowiedz
@oooomakarena: Prawactwo, zwłaszcza w realiach wykopowych to stan umysłu, a nie podzielane poglądy.
Nie cieszyli się? A jak inaczej nazwać nawalanie emotikonami: "xD" w we wpisach?

I chyba za dużo się naoglądałaś trzecioplanowyh polityków, skoro nadal twierdzisz że demokracja to jeden z najgorszych ustrojów? Wskaż lepszy, poparty najlepiej jakimś krajem który dzięki takiemu systemowi odnosi sukcesy.

  • Odpowiedz
@rasmor: A kto twierdzi, że nie ma nic wspólnego? Ma, bo terroryści to religijni radykałowie.
Jeżeli przestrzeganiem przed zamachami nazywasz chęć wyrzucenia wszystkich muzułmanów z Europy, zbombardowania, wymordowania jak często tu pisano to szkoda gadać. Wszyscy jesteście bardzo bystrzy sprzed monitorów, szkoda że ta głupiutka, lider najsilniejszego europejskiego kraju - Angela was nie czyta, wtedy by raz dwa się zorientowała co się święci.
  • Odpowiedz
@emkape: nie słuchałam trzecioplanowych polityków, tylko profesorów na studiach, którzy przeczytali, widzieli więcej niż ja i w pewien sposób mam do nich zaufanie w takich kwestiach.

nie rozumiesz - ja nie bronię osób, które śmieją się z zamachów, tylko denerwuje mnie twoje generalizowanie.

co do lepszego ustroju - poczytaj o reżimie Kadafiego i o tym jak żyło się w Libii przed wojną.

demokracja jest wynalazkiem zachodnioeuropejskim, owocem naszej filozofii. nijak ma
  • Odpowiedz
@oooomakarena: Może ty poczytaj, co :D? To, że dzięki trzymaniu całego społeczeństwa za mordy nie było burd, nie znaczy że było tam kolorowo, a z pewnością nie na tyle by przyjmować to jak jakiś aksjomat przykładnego państwa. Równie dobrze możesz przytoczyć Arabię Saudyjską, tam jest monarchia i jest w miarę spokojnie. No żyć nie umierać.

nie słuchałam trzecioplanowych polityków, tylko profesorów na studiach, którzy przeczytali, widzieli więcej niż ja i w
  • Odpowiedz
@emkape: dobrzę, widzę, że jesteś ekspertem od spraw Bliskiego Wschodu, aż dziw, że takie talenty się marnują na wykopie zamiast służyć państwu.

tak na serio, jeśli nie rozumiesz tak prostych rzeczy, jak różnice kulturowe, różnice w zdobyciach cywilizacyjnych, jeśli też nie jesteś w stanie się wypowiedzieć na jakiś temat, np. na temat Libii, w której owszem trzymano za mordy, ale oprócz tego, standard życia był bardzo wysoki, to proszę, nie wypowiadaj
  • Odpowiedz
@oooomakarena: Aż sobie odpuszczę dalszą dyskusję, bo po prostu rżniesz z czyiś opinii, pewnie je po drodze modyfikując, a prawdy w tym nawet krztyny. Jeżeli piszesz, że w Libii poziom był bardzo wysoki ... Może na tle całej Afryki był w czołówce, lecz nadal nie wiem jak do głowy ci trafiło by czerpać z tego systemu.

Kadafi powiedział, że Libia jest murem oddzielającym Europę od terroryzmu i jak widać miał rację.
  • Odpowiedz
@emkape: Rżnę z opinii? Podaję źródło. Jeśli chcesz sprawdzić, czy jest zmodyfikowane wystarczy klinkąć w link i przeczytać, leniu. Idąc Twoją logiką: dlaczego mam Ci podawać źródło akurat tej wypowiedzi Kadafiego? Żebyś mi znowu zarzucił, że rżnę z jego opinii?
Nawiasem mówiąc globalresearch to bardzo szanowany portal, ale akurat mnie nie dziwi, że tego nie wiesz i takiej reakcji oczekiwałam.
Dalej nie rozumiesz, nie mówię, o jakimś kraju z systemem lepszym
  • Odpowiedz
@oooomakarena: Ależ z ciebie manipulantka. Po pierwsze zeedytowałaś wpis, nie widziałem że wkleiłaś jakiś link.
Po drugie, nie proszę o źródło wypowiedzi Kadafiego i dobrze o tym wiesz. Chce źródło jakoby w Libii znajdowało się gniazdo 'terroryzmu', przez które cierpi Europa.

To chyba ty nie rozumiesz co piszesz, bo na samym początku napisałaś:

większość już rozumie w tym wieku, że demokracja nie jest dla każdego i że to jeden z najgorszych
  • Odpowiedz
@emkape: Jak nie widziałeś, to przepraszam.
Swoją tezę podtrzymuję: demokracja nie jest dla wszystkich społeczeństw oraz podtrzymuję, że demokracja idąca w kierunku samowoli, co widzimy dzisiaj, jest jednym z najgorszych ustrojów.

Potrzebne Ci jest źródło? Proszę Cię, przecież to jeden z najbardziej niebezpiecznych krajów.
  • Odpowiedz
tak więc przyznajesz, że gdyby granice były przed NIELEGALNYMI imigrantami zamknięte, człowiek, który za nie odpowiadał (ten syryjczyk) nie dopuściłby się zamachów?


@Cooldawg: Nie dopusciłby się ten, znaleźliby innego, miejscowego. Zamachy to nie jest coś, co się robi samo przy odpowiednim stężeniu imigrantów. Zamachy ktoś organizuje i ktoś finansuje.

@oooomakarena:

Swoją tezę podtrzymuję: demokracja nie jest dla wszystkich społeczeństw oraz podtrzymuję, że demokracja idąca w kierunku samowoli, co widzimy dzisiaj,
  • Odpowiedz
No własnie PIS ogranicza bardzo samowolę lub wolność, prawda? przynajmniej tak tu twierdzicie. Sama się zaorałaś.


@oooomakarena: Że co? PiS łamie prawo, nie publikując wyroku TK. Anarchizuje państwo. Nic na razie nie ograniczył, robi tylko burdel nie z tej ziemi.
  • Odpowiedz
Podobno PIS wprowadza dyktaturę,


@oooomakarena: Nie wiem, co PiS wprowadza i wątpie, czy oni sami wiedzą. Na razie robi demontaż systemu prawnego w państwie. Piłuje gałąź, na której sam siedzi. Na dyktaturę są za cienkie bolki - mają władze dopóty, dopóki trzymają sie prawa. A właśnie przestają. Owszem, wprowadzają anarchię. Jeśli rząd nie respektuje orzeczeń TK, czemu ktokolwiek ma się przejmować rządem? To tylko trochę ludzi w garniturach.
  • Odpowiedz