Wpis z mikrobloga

##!$%@? byłem ostatnio w kinie. Zabrałem się elegancko na #deadpool do cinema city. Tak więc pan zapraszał już do sali, jak wstałem to poczułem, że jeszcze muszę iść do toalety. Powiedziałem koleżance by poczekała chwilę, bo muszę iść jeszcze na dwójkę. Reklamy zawsze trwają prawie pół godziny więc nie było spiny. Tak więc wpadam do kabiny macham rękoma, coby mnie czujka złapała i zapaliła światło. No i siadam na klopie i już wiem, że zapiekanka którą sobie zrobiłem na obiad nie była dobrą opcją. Dostałem totalnego rozwolnienia. Wiedziałem, że muszę wydusić wszystko, bo jak mnie przyciśnie podczas filmu to będzie wiocha tak wstawać co chwilę. Tak więc cisnę i cisnę. Pot zalał moje czoło, nie byłem już nawet pewien czy sikam czy sram. Sraka stulecia! Ściągnąłem kurtkę bo spociłem sie cały, i w tym momencie chcę podcierać dupę.


No ja #!$%@?, szukam po kieszeniach chusteczek, rachunków czegokolwiek ale nie ma. Są tylko bilety. No nic. Pomyślałem, że jakoś się z dyndającym benizem przetransportuję do kabiny obok. I w tedy dzieje się coś okropnego. Ktoś przyszedł. No i musiał wybrać kabinę obok. Nie byłem pewien czy dam radę się przetransportować tak, aby nie ufajdać sobie gaci. Tak więc siedzę po cichu mając nadzieję, że osoba obok szybko się wysra. Nerwowo spoglądam na telefon i minuty które szybko mijają. Miałem tylko nadzieję, że dam radę się wyrobić przed końcem reklam.
Nagle słyszę odgłos otwieranych drzwi. Chciałem poczekać chwilkę przed wyjściem, ale znowu rozwolnienie dało o sobie znać.
Siedzę już tam 20 minut, i w końcu udało mi się skończyć.


No #!$%@? mac zajebiście. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Debil ze mnie to nie pomyślałem by użyć telefonu. Próbuję machać rękoma ale czujka mnie nie łapie. No więc #!$%@?łem się, otworzyłem kabinę ostrożnie wyszedłem na środek pomieszczenia z kiblami i macham rękoma.


I widzi mnie robiącego pajacyki z gaciami opuszczonymi do wysokości kostek i osraną dupą( )
Okazało się, że nie było żadnej czujki ruchu tylko przy otwieraniu drzwi się zapala światło na 5 albo 10 minut.
Odwracam głowę i widzę jak osoba która próbowała tam wejść wycofuje się powoli. Nie widziałem dokładnie twarzy
Szybko wskoczyłem do wolnej kabiny i podtarłem dupę.
Umyłem ręce i wytarłem czoło z potu. Wyszedłem z toalet i widziałem ten wzrok przed wejściem który mówił:
- wiem co tam tyle robiłeś( ͡º ͜ʖ͡º)
Szybkim krokiem poszedłem do partnerki i weszliśmy na salę. W sam raz na koniec reklam
Nie musiałem nic mówić...


#oniee #truestory #coolstory
  • 23
  • Odpowiedz
@oniee: grubo..
Jak jest czujka ruchu to słychać takie charakterystyczne pyknięcie z niej.. Gdyby go nie było mogłeś skojarzyć że na czujkę to nie jest.
Dwa... jak długo siedziałeś na kiblu to nie zauważyłeś wcześniej że nie ma papieru ? Ja to dla pewności zawsze nawet jak pogoni upewniam się najpierw że jest papier.
  • Odpowiedz
@r5678: wiesz jak jest. Byłem pewien, że w takim miejscu dbają o takie rzeczy. A tam papier ścierny szary i to w co drugiej kabinie
  • Odpowiedz