Wpis z mikrobloga

Czołem mireczki! Chciałem zakupić komplet ubrań do mojego nowego Tribana 520, preferowałem markę B-Twin ze względu na niezawodność, lecz natknąłem się na pewien problem. Producent poleca spodnie do dwugodzinnych jazd. Czy stanie się coś strasznego jeśli będę w nich jeździł 2h15min? Czy muszę je zdjąć jeśli przekroczę czas jazdy?

#rower #szosa #wykoptribanclub #wykopbrowerclub #brower
brower - Czołem mireczki! Chciałem zakupić komplet ubrań do mojego nowego Tribana 520...

źródło: comment_QPry0cIMJoImxJJs3au7HXq1jPn0Gf4X.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
NIe mireczku, po prostu taki opis zrobili, ale koledzy próbują szmieszkować. Powiedz mi lepiej jak tribanik, bo sam się wacham czy nie kupić.
  • Odpowiedz
@sargento: @demoos: @Inspektor_Kontroli_Skarbowej: @wojtecki: @fixie: @patrol798: Dziękuję za pomoc mireczki. Czy wiecie może, czy powyższe spodnie w połączeniu z nowym Tribanem 520 pozwalają rozwijać większe prędkości i kadencje?

@D333w: Jeszcze nie kupiłem butów spd, ale na platformach potrafię utrzymać średnią 40km/h. Ostatnio jadąc na A4 z Wrocławia do Katowic wyprzedzałem tira! Skasowali mnie na bramce jak za osobówkę,
  • Odpowiedz
@brower: Jeśli chodzi o spodnie na rower do Tribana 520, to model musi być kompatybilny, więc tylko i wyłącznie spodnie 520. https://www.decathlon.pl/spodnie-na-rower-dugie-z-szelkami-520-mskie-id_8343076.html
Nie znalazłem niestety krótkich, pewnie dopiero szyją w fabryce b'twina we francji :-)
Zaleta łączenia jest też taka, że pasują kolorystycznie i podobno wtedy czasy się dodają. Więc jak masz rower do regularnej jazdy 2h + spodnie 3h, to możesz bez problem śmigać 5h, tak przynajmniej w decathlonie
  • Odpowiedz