Wpis z mikrobloga

@arturfartur: CTRL + ALT +T = terminal. wszystko powinno być też pod alt + F2. Jak przytrzymasz długo meta(znaczek windows z reguły) to będziesz miał wszystkie skróty.
  • Odpowiedz
@arturfartur: hym. A jaki komunikat? Próbowałeś komunikat niepowodzenia wpisać w google. Ubuntu jest tak popularne, że ktoś już na pewno miał ten sam problem i o nim pisał.
  • Odpowiedz
@arturfartur: A wiem kolego. Ubuntu przy instalacji ma możliwość zaznaczenia ptaszka w stylu " Czy chcesz oprogramowanie z trzeciego źródła (MP3 itp)" Czy coś w ten deseń. Nie zaznaczyłeś tego pewnie i teraz masz problem. Baw się dobrze z wyszukiwarką( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@xaoc: dokładnie. Ekspertem Linuksa nie jestem, ale powyższe to takie raczej podstawy.
@arturfartur: zawsze polecam ręczne tworzenie partycji pod Linuksa. Wiesz co, gdzie, jak i ile, nad wszystkim panujesz. I nie jest trudne, w sieci mnóstwo przystępnie podanych info.
  • Odpowiedz
  • 0
@shocco: trochę już poświęciłem czasu , ale jeszcze nie ogarniam , z minta korzystam już rok jako amator chwałę sobie , używam głównie do przeglądania neta , oglądanie filmów , polecasz jakiś edytor do video , flodabe się crashuje przy HD , a kdlive też i oba strasznie kiepsko renderuja wideo , nazwy programów mogłem przekręcić
  • Odpowiedz