Wpis z mikrobloga

@Muaarthinos: poza śmieszkami powinno się jeszcze usunąć mędrców dających dobre rady, którym inni mędrcowie dają plusy za wzruszające wynurzenia, które to wynurzenia w dupie mają zarówno trolle jak i administracja, a zatem jest to taki sam bezwartościowy spam jak w przypadku śmieszków
@ryhu: Z tym, że to drugie jest nieszkodliwe. Dopóki czyjeś #!$%@?/mądrości są nieszkodliwe, to w czym problem?

Każdy stara się przybrać jakąś postawę wobec tego gówna które zalało wypok. To chyba nic dziwnego.
@Muaarthinos: wasz (obrońców moralności i przeciwników trollów) ból dupy to tylko paliwo dla trolla, a więc nakręcacie ten cały syf. Przestać dawać trollom atencję to się znudzą i wszystko zdechnie. "Normalnie" oznacza brak afery i brak bólu dupy o aferę. Dopóki będziesz miał ból dupy, dopóty będą trolle cieszące się z niego wrzucające beton.
@ryhu: Pewnie, jest słuszność w Twoich słowach, ale i banhammer imo nie zaszkodzi. Wiesz, ja bardzo długo nie wypowiadałem się na temat afery, ale teraz coś jakby we mnie pękło. Bo to już przekroczyło wszelkie granice.