Wpis z mikrobloga

#kot #koty #zwierzeta #pytanie
Czy koty mogą jeść ostre jedzenie? Mój kot podjadł trochę ode mnie i nawet się nie oblizywał tylko chciał więcej ale mu nie dałem czy może koty po prostu tak jak ludzie po prostu je lubią albo nie? W internecie nie mogłem się niczego takiego doczytać
  • 16
  • Odpowiedz
@bojesieminusow: dałem jej (to kotka) tylko mały kawałeczek i chciała więcej, nie dałem jej więcej to poszła spać i nie wskazuje żeby jej coś było ale i tak jej nie dam, żeby nie było to tylko chipsy a nie nic naprawdę ostrego bo ja w sumie też nie lubię, zapytałem się bo nie wiem jak koty na to reagują
  • Odpowiedz
@bojesieminusow: mój kot ogólnie ma takie swoje dziwne zachowania, nie chce pić wody z miski ale np woli pić z kabiny co zostanie woda na ściankach albo jak kran jest odkręcony, ogólnie to by wszystko zjadła ale najgorzej to jest jak kroję pierś z kurczaka i tu oczywiście nie ma mowy o zostawieniu tej piersi na chwilę bo się zaraz do niej dobierze :P
  • Odpowiedz
@Ciepla_Kupa: nie no tak na prawdę to był bait( ͡° ͜ʖ ͡°), mój nie pije z miski tylko trzeba mu w wannie odkręcić albo prosto z kibla. Pamiętam jak w podbazie miałem pierwszego kota to nawlekałem kurczaka na nitkę i latał za tym jak #!$%@?, potrafiłem się z nim tak bawić przez kilka godzin XD
  • Odpowiedz