Wpis z mikrobloga

Administracja posłodziła, pośmieszkowała, a Mehqods, Ryzowy i inni dalej z permami z dupy i zapewne już nikt ich nie zdejmie, bo wystarczyło kilka żarcików i rzucenie ochłapów w postaci unbana dla winnuxa i kilku nonejmów żeby społeczności znudziła się rewolucja ;; Białek cieszy się sławo i atencją w internecie, pieniądz leci do kieszeni, regulamin jak był gówniany tak jest nadal.

Podsumowując całą aferę - administracji udało się zbanować kilku użytkowników którzy ich krytykowali, zarobić na tym piniondz i zrobić sobie promocję, a przy okazji sprawić że rzesze wypokowych lemmingów są dumne z siebie i przekonane że "UrzyTkownicy Majo Siłę!1111111" i w ogóle" PokazAliŚmyim kto tu rzoNdzi!1111" bo Michau napisał że przeprasza.

Nie wiem już sam, czy mam podziwiać umiejętności marketingowe Michaua, płakać nad głupotą społeczności, czy śmiać się z tych kilku/nastu bidnych frajerów którzy dali się podpuścić i dostali bany za niewłaściwe poglądy?

#afera #aferazbozowa #gorzkiezale #samaprawda

  • 12
@dadzbog: Wiadomo że trochę jest, bo człowiek widzi że Michau i Maciej bedo bronić swojej administracyjnej maskotki do ostatniej kropli krwi i dobre prawilniaki z mikro takie jak wspomniani Mehqods czy Ryzowy zostano z bananami, za to że odważyli się uderzyć w obiekt miłości całej męskiej części władz. Boli trochę że z powodu kompleksów jednej kobity i popędu kilku facetów z nią pracujących, lecą bany z dupy, serwis jest #!$%@? i
@Shaki: hehe, ja mam bekę z frajerów, bo przecież od początku było wiadomo, że Wykop na tym nie straci :D Reklama na Gazeta.pl kosztowałaby ich krocie, a tak mają ją za darmo. I to dzięki karaczanom, taka ironia losu. Prze-#!$%@?-lol :D
@Shaki: a Michał załatwił to po mistrzowsku - dał wykopkom nadzieję na zmiany, zyskał rozgłos w internecie dla spółki, bany dla największych nolifeów zostały no i obniżeniem progu płomienia i automatycznym zczarnolistowaniem zboża pokazał kto rozdaje karty. Albo ten chłopak ma głowę na karku, albo ma dobrych doradców. W każdym razie karaczany i gimbaza zostały strollowane, a spółka zarobiła piniondz. Karawana jedzie dalej i o to chodzi.
@marwiec-: Tru, dlatego jak się nie bawiłem w żadne dodawanie zboża, ani wykopywanie. Od zawsze powtarzam że jedyny sensowny protest użytkowników to nie spam, ale właśnie przeciwnie, brak dodawania czegokolwiek i wykopywania czegokolwiek. gdyby główna poświeciła pustkami przez kilka dni to rzeczywiście mogłoby to uderzyć jakoś w adminów, a takie protesty jak ten zbożowy jedynie im pomagają [;
@marwiec-: Bo Michał nie bez powodu najpierw zajmował się tu marketingiem a potem został dyrektorem. Facet ma łeb na karku i wie jak wyruchać społeczność bez mydła tak żeby jeszcze podziękowała, zapłaciła i poleciła doświadczenie wszystkim znajomym ;-)