Wpis z mikrobloga

Polecam "That Sugar Film" wszystkim, którzy myślą, że tyje się od jedzenia tłustych potraw.

Jeśli skręca Was na widok ociekającego tłuszczem kotleta, a jecie zdrowe musli, pijecie dużo soków, smoothie, słodzicie kawę brązowym cukrem robicie sobie krzywdę, jakbyście jedli rafinowany cukier prosto z torebki.

#zywienie #zywnosc #zdrowie #dieta
Max_Koluszky - Polecam "That Sugar Film" wszystkim, którzy myślą, że tyje się od jedz...
  • 41
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: tak ale potem są takie reklamy jak Calominal? tak chyba się to nazywa "dzięki temu nie wchłaniasz tyle tłuszczu". Janusze i Grażyny kupują, nie jestem pewna czy oni w ogóle mogą to w taki sposób reklamować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Ch-jogromPL: Nie tak samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedząc potrawy z dużą zawartością cukru doświadczasz dużych skoków poziomu cukru we krwi. Właśnie od tego się tyje.

Kiedy trafisz tłuszcze albo białka tych gwałtownych skoków nie doświadczasz. Dostawa nawet tych samych ilości kalorii jest bardziej rozłożona w czasie.
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: ciągle mnie zastanawia czy oni tak mogą wprowadzać w błąd. Wiadomo każdy jest odpowiedzialny za siebie i ma swój rozum, ale niektórym nie chcę się tak bardzo zagłębiać w te tematy...
  • Odpowiedz
@Konkol: bo ludzie dalej sa zacofani jak @Max_Koluszky i zyja w przekonaniu ze to cukier powoduje otylosc i wiele innych mitow, poki ktos nie zacznie tego kontrolowac co trafia do mediow to takie reklamy beda ( ͡° ͜ʖ ͡°) a wiadomo ze nigdy to nie nastapi

zreszta nie od wczoraj wiadomo ze telewizja klamie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Ch-jogromPL: O stary, życzę Ci, żebyś kiedyś przejrzał na oczy i zadbał o swoje zdrowie i swojej rodziny, zwłaszcza Twoich dzieci.

Ludzie tysiące lat żyli praktycznie nie spożywając cukru. Dopiero ostatnich dziesięcioleciach zagościł w naszej diecie w tak potwornych ilościach. Wraz z tą zmianą nastąpiły epidemie otyłości i cukrzycy.

Życzę Ci dużo, dużo zdrowia, jeśli zamierzasz tkwić w swoich przekonaniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poczytaj trochę
  • Odpowiedz
@Max_Koluszky: wow dalej widze zyjesz w swiecie mitow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pewnie jeszcze wierzysz w mit o przyswajalnosci max 30g bialka na posilek, albo ze czlowiek powinien spozywacz 5-6 posilkow w ciagu dnia w ostępie 2-3h, itd ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ziomek zywienie to nie jest 1 i 0, cukier sam z siebie nie powoduje ze ktos nagle stanie sie grubasem
  • Odpowiedz
  • 0
@Ch-jogromPL: Żadna z tych rzeczy, o których wspomniałeś nawet mi przez myśl nie przeszła. Widzę, że lubisz kategoryzować ludzi według klucza inteligentny - oszołom i od razu odrzucasz argumenty tej drugiej grupy.

Poświęć półtora godziny, obejrzyj film i możemy wrócić do dyskusji. Bo na razie to tylko pyskówka.
  • Odpowiedz
@Max_Koluszky: bo widze ze jestes zacofany skoro uwazasz ze to cukier powoduje otylosc ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak wiec juz na starcie widze ze poziom twojej wiedzy na temat odzywiania jest zerowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ty chociaz wyrzuciles ten zly 'cukier' ze swojej diety, ktory powoduje otylosc ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz