Wpis z mikrobloga

Mirki, pracuje bądź pracował, któryś/-aś z Was w SKANSKA? Pytam bo kończy mi się powoli kontrakt i widzę często ogłoszenia o prace dla behapowców jako koordynatora na budowie (oddział budownictwa inżynieryjnego i ogólnego).
Wiecie może jak plus/minus kształtują się zarobki na tym stanowisku? Z tego co wiem po jednej znajomej, to nie za świetnie i nie wiem czy w ogóle warto sobie zaprzątać głowę tą rekrutacją...

#budownictwo #pracbaza #bhp #praca #zarobki
  • 9
@zauwazylem_ze: co do tego, czy BHP to podstawa to się nie wypowiadam... znam różne budowy, różnych kierowników, różne firmy... jak zobaczę to powiem.

Wiesz może coś na temat zarobków? Chodzi mi oczywiście o stanowisko bhp dla osoby z doświadczeniem w bhp w budownictwie plus doświadczenie jako budowlaniec (nieinżynieryjne).
@jarezz: Przekonasz się, jak duży nacisk ta szwedzka firma kładzie na BHP. Ale ja uważam, że to dobrze, bo przecież chodzi o zdrowie.

Temat zarobków jest u nas jak coś ściśle tajnego. Pracownicy rozmawiają o wszystkim, tylko nie o tym... Więc bardzo ciężko mi podać Ci jakieś liczby.
@zauwazylem_ze:
@jarezz:
W skanskiej co prawda nie pracowałem i nie pracuje, ale w mojej firmie również kładzie się ogromny nacisk na bezpieczeństwo, a mimo to w kuluarach mówi się że w skanskiej jest na to jeszcze większe parcie, więc coś w tym musi być
@zauwazylem_ze: @l0h-s: jak mówiłem, nie mówię nie, ale różne rzeczy widziałem.

Znam mniej więcej zarobki PM czy Kierwownika Budowy ze Skanskiej. Znam też zarobki BHP ale to na pojedynczym przykładzie dziewczyny zaraz po szkole i bez doświadczenia.

Dlatego pytam czy się czy chociaż ktoś widełki może podać.