Wpis z mikrobloga

A jak sie ma wczorajsza trasa kolezanki AZ do trasy psow policyjnych?
Ktorys pies kierowal sie np na Jaskolcza?
Okolice ul.za bramka ,gdzie skladala wyjasnienia ,byly dla ktoregos psa jakims punktem"zainteresowania"?
Nie znam topografii Poznania...
Zmieniła tożsamość i żyje w Poznaniu? Nie ma dowodu osobistego?


@fl4izdn4g: Akurat tożsamość jest bardzo łatwo zmienić w tym kraju. Na czarnym rynku dostaniesz cały pakiet nowych dokumentów - nie tylko metrykę urodzenia, dowód, prawko i paszport, ale nawet dyplom ukończenia studiów (nawet Ci oceny z tych "studiów" wprowadzą do systemu, łącznie z pracą mgr - żeby wszystko legitnie wyglądało). Za kilkanaście tys. da się to załatwić - więc wbrew pozorom
może ktoś chce się przebrać za przedstawiciela gazowni i pochodzić po mieszkaniach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko uprzedzam, że to jest karalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@fl4izdn4g: To nie lepiej za świadków Jehowy?? To chyba karalne nie jest...( ͡ ͜ʖ ͡)
@katyperry92: Po pierwsze nie chciałem obrażać uczuć religijnych innych poprzez szerzenie stereotypów. Po drugie kto Ci wpuści świadków Jehowy do mieszkania. Ludzie nawet nie otworzą Ci drzwi. Szczególnie jak się ukrywają. Co innego Pan z gazowni... Lepiej wpuszczę bo może jakiś wyciek gazu itp.

@fl4izdn4g: Otworzą drzwi, chociażby po to żeby zapytać "kto tam?":P. Nie trzeba zaraz wbijać do mieszkania - wystarczy zobaczyć kto otworzy( ͡ ͜ʖ ͡).
P.S. Czego jechowi nigdy nie zobaczą??

@fl4izdn4g: Nie każdy ma "judasza" w drzwiach (ja na szczęscie mam, ale na mojej klatce wbrew pozorom drzwi z "judaszem" nie są już takie popularne). Z resztą, nawet jeśli ktoś ma, to świadkowie nie mają przecież na czole wypisane "jesteśmy świadkami Jechowy". Więc jest opcja że po prostu z czystej ciekawości się otworzy, żeby dowiedzieć się kto i po co przyszedł( ͡° ͜ʖ ͡°).