Wpis z mikrobloga

@sharptag: A jak to się ma do rewelacji Żytnickiego odnośnie ochrony policyjnej. Jeżeli w poniedziałek i wtorek koleżanka spędziła z nim czas to kiedy AZ poprosił o ochronę? Czy to w ogóle jest potwierdzone z tą ochroną?
Myślę też, że Ewa Tylman była dziewczyną zakompleksioną - przeciętnej urody, niska, korpulentna. Co więcej Adam Z. jej imponował - był przystojny, model, nieco arogancki i nieprzystępny. Ona zarzuciła na niego sieć, ale on - być może z racji podwójnej orientacji, a być może z racji, że mu się nie podobała - nie reagował tak jak by ona tego chciała. Chociaż akurat ta impreza ich zbliżyła i nie wiadomo co by było
@mirek_1: Zmieniła tożsamość i żyje w Poznaniu? Nie ma dowodu osobistego? Sam pomysł, że po zmianie tożsamości żyje w Poznaniu jest idiotyczny. Z czego się utrzymuje? Bez dowodu pracy, która nie jest na czarno nie znajdzie. A jak na czarno to jako kto? Pomoc na budowie? Mieszkanie wynajmuje na czarno? Też chciałbym w to wierzyć, ale to jest idiotyczne.

@fl4izdn4g @yo666 : wiecie ja też w to nie wierze, wklejam najciekawsze zryte komentarze ;) dla mnie też to nie logiczne że żyje, mieszka i nie pracuje... Przecież rodzina nie dostała ubezpieczenia za nią... chyba że te 400 tys na które było ;) wtedy może żyć jak lord - bez dowodu, pracy ;)

ogólnie mam bęke z tego Konrada... koleś dzień i noc pisze że ona żyje (ʘʘ)
Ja rozumiem, że raz (!) coś się komuś może przewidzieć, sama ostatnio stanęłam jak wryta na widok gościa w niebieskiej kurtce z kapturem, ale to co ten gościu odwala, to już przesada (i dowód debilizmu).

zawsze mnie to zastanawia jak bardzo trzeba nie miec zycia zeby laknac atencji po nic - ani nie jest gwiazda zeby sie reklamowac, ani celebryta - slowem nic z tego nei ma. Trzeba miec totalnie zryty beret i mega kompleksy zeby choc przez sekundke poczuc jakiekolwiek zainteresowanie.

PS. ladnie komentow tu #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)