Wpis z mikrobloga

Co do tego calowania.to nie wierze ,ze mozna calowac kogos , a godzine pozniej wrzucic ta osobe do rzeki lub nawet ,jesli był wypadek,nie pomoc jej lub nie zadzwonic po pomoc.Trzeba miec naprawde te osobe w dupie. To po co to calowanie wczesniej?
@anna-opacinska: Można np. zabić w afekcie osobę, którą się kocha i wcześniej z nią całowało, można też zabić mając zwidy po dopalaczach i pewnie znalazło by się kilka innych powodów. W końcu uciekała przed nim na skutek nieporozumienia.
Bardzo rzadko pojawiają się złe opinie o samej Ewie, czasem ktoś rzuci, że nie była ani lubiana, ani miła, ani grzeczna.
Z czasem jeszcze może się okazać, że Ewę wyeliminowała zazdrosna o Adasia, damska konkurencja.
Nie zna piekło furii straszliwszej, nad wściekłość kobiety zranionej.
@mmamia: No nie? Wreeeszcie ;D a to wszystko dzięki tchnięciu w Adasia uczuć, co uczyniło go bardziej ludzkim ( i potrzeb- rzyganie, siku)..
@yo666 Mógł to być też chłopak Adasia..Jakby zobaczył, że razem się całują mógłby poczuć się zraniony i rządny zemsty..Śledząc towarzystwo..mógłby zrzucić Ewę w afekcie ze skarpy...W ostateczności gonił ją, ale nie sam Adam, a jego ukochany..po tym parku...a Adam szybko pobiegł, aby ujął go monitoring i co do
@taksepacze: Wspólne sikanie to wyższy poziom intymności, ja się na ten poziom jeszcze z żadnym facetem nie wzbiłam (o wspólnym rzyganiu już nawet nie wspominam, bo to kosmos).

Nie wiem, jak to jest u facetów, ale znam sporo kobiet hetero, które nie mają nic przeciwko całowaniu się z inną kobietą, zwłaszcza po alkoholu. Widocznie alkohol wyłącza u niektórych orientację.

Czy Adaś nie może być po prostu Bi?
" no ale on nie chcial isc .to ona go namawiala,a wydaje mi sie dlatego,ze cos bylo nie tak w domu u niej ,ona cos nie chciala sc do domu,do chlopaka,nie spieszylo sie jej,nie odbierala od niego telefonów " , "co zobaczylismy na wroclawskiej? no jesli slawetne pocałunki,to ja dziekuje za takowe, poza tym ewka chyba nie byla w jego typie ;) no ale po pijaku to moze,zreszta czytałam,ze on byl 100proc
Ta blond Pani jak się domyślacie to jedna z uczestniczek imprezy z 22.11, która w poniedziałek i wtorek spędziła z załamanym AZ. Zabrała go na trasę ET i AZ żeby sobie coś przypomniał. Złożyła zeznania odnośnie tego co AZ jej powiedział. Teraz prokuratura sprawdzała tę trasę wg jej zeznań. Ta Pani nie szła z nimi, za nimi ani przed nimi. Wyszła z Mixtury wcześniej niż ET i AZ.
Jak widać Adaś zawsze mógł liczyć na troskliwą opiekę jakiejś koleżanki, młody, przystojny, może i gej, ale zawsze jest nadzieja, że dzięki odpowiednim zabiegom nawróci się na "heteroseksualizm".