Wpis z mikrobloga

@fl4izdn4g Rozchodzić procenty? Wątpie. Adam ma na rano do pracy, Ewa w południe. Logicznie biorąc to każde nich chciałoby sie jak najszybciej znaleźć w domu żeby przespać te kilka godzin i jakoś przeżyc ten dzień.
@yo666: ale to też monitoring, taki dla wykluczenia trasy i zobaczenia czy coś się dało zobaczyć następnego dnia w tych rejonach.
...a czy ta szkoła to jest na trasie w końcu Adama i Ewy? Co Rutek mówił, że nikt nie przyszedł po ten monitoring?
@1korner: a to ciekawe , bo ja odnoszę wrażenie, że było wprost na odwrót.
Owszem absorbowała, ale jedynie swoim stanem upojenia, ale nic więcej w tym nie zauważam, a wręcz..że się wywija.
Chyba, że wiesz ode mnie coś więcej.
,,,ale zakładając nawet, że to ona...go..to kobiety są w stanie zrobić wiele, by przetrzymać dłużej mężczyznę, który im się podoba, nawet udawać wstawione...Zawsze to zyskanie na czasie odprowadzenia.
..ale i tak nie
@taksepacze: @katyperry92: gdyby nie była w nim zakochana, nie łaziłaby z nim tyle, nie siedziałaby z nim w knajpie kiedy wszyscy zakończyli imprę i rozeszli się. Gdyby miała na niego zlew skorzystałaby z propozycji Adama O. albo wzięła taksówkę. Myślę, że ona na tę imprę przyszła wyłącznie ze względu na niego, a może i wcześniej na inwentaryzację. To ona go przyciągała do siebie, nie on.
@1korner: Jest wiele innych powodów, dla których została z nim dłużej np. wymioty- złe samopoczucie, albo traktowała go jak świetnego kumpla- geja przyjaciela, z którym świetnie spędza czas, a jeszcze jak się porządnie wypije to bywa, że się traci poczucie czasu...i nie chce wracać do domu.
Inwentaryzacja- mogła chcieć sobie dorobić- kierownicy zarabiają lepiej niż szeregowi ..zwłaszcza biorąc dodatkową fuchę.
,,łąziła za nim tyle"?- a gdzie ona idzie za nim? Raczej
@1korner: A co, jeżeli to ściema że wszyscy sie rozeszli? Może jednak nie wszyscy, a ktoś z tego towarzystwa też z nimi został? Albo po prostu Ewa sie dobrze bawiła i nie chciała jeszcze wracać... No kurcze, czy Ty myślisz że jedynym powodem dla którego laska pójdzie na impreze jest to że jej sie ktoś z tej imprezy podoba?! Chyba mało wiesz o kobietach...