Wpis z mikrobloga

Obejrzałem. Gimper rzeczywiście trochę przesadził patrząc na to co pokazał na filmie ale sam Ator jest sobie winny. Po cichu mówić że "Wybija się na tym pedale" itd
Ator #!$%@? jak mogłeś myśleć że jakiekolwiek Twoje merytoryczne argumenty trafią do durnego dzieciaka. Wydajesz się być inteligentnym człowiekiem a wdawałeś się w dyskusje z imbecylami, a szkoda gadać...
@Przemysl: oglądnąłem całe bo się szczerze nudziłem i obcinałem paznokcie :P mówi dość sensownie i składnie, przekazuje jasne i proste informacje. Chociaż nie wiem o co chodzi z tą całą bandą na youtubie to wydaję mi się, że zrobili sobie z youtuba jakiś swój monopol. Ten cały jarok to chyba krUl tych brzdąców, goście liżą sobie dupska a jak ktoś z nich powie ej coś tu #!$%@? nie gra, wrzuci jakiś
Coraz bardziej #!$%@?ą mnie ci youtubowi mędrcy. Niby #!$%@? starają się być jakimiś autorytetami a jak przychodzi co do czego to zachowują się jak #!$%@?. Rozumiem jakby jakiś młody łebek się żalił swojej 13sto letniej publiczności a tu stary chłop swoje żale przez 30 min wylewa. #!$%@? kto to ogląda i jeszcze ważniejsze pytanie czemu to #!$%@? jest w gorących?
Kolejna drama?
Już nie ma innego sposobu przyciągnięcia nowych widzów? Znów powstaną dwie grupy widzów o idiotycznych nazwach i będą spamować internet kto jest lepszy.
Przyznam szczerze że przez ten syf jaki się wylewa z gimnazjalistów nie chce mi się przeglądać polskiego internetu.