Wpis z mikrobloga

@RzecznikWykopu: TV każdy ma a monitor już nie.
Nie tak dawno pytałem syna kto u niego w szkole ma PC. Większość nawet nie wiedziała co to blaszak. Jak było z konsolami? Chyba nie muszę pisać.
  • Odpowiedz
@norbw74: Monitor każdy ma a TV już nie. Czyli trzeba wydać 4 000 złotych na konsolę z telewizorem + gry + abonament live i robi się 5 000. Z resztą PC podłączasz do TV i masz monitor. No chyba, że to jakiś stary Unitra Elemis z samym wejściem antenowym.

Jak było z konsolami?


@norbw74: Mało kto z dzieciaków ma konsolę. Zazwyczaj stare zgredy kolekcjonerzy a dzieciaki #!$%@?ą w LoLa i
  • Odpowiedz
Czyli trzeba wydać 4 000 złotych na konsolę z telewizorem + gry + abonament live i robi się 5 000.


@RzecznikWykopu: Kiedyś już pisałem, że nie chodzi o pieniądze i granie na konsoli nie jest tanie.

Mało kto z dzieciaków ma konsolę. Zazwyczaj stare zgredy kolekcjonerzy a dzieciaki #!$%@?ą w LoLa i tibie na PC.


Do szkoły syna chodzi ponad tysiąc chłopów. Oczywiście syn nie zna wszystkich ale prawie każdy jego
  • Odpowiedz
bo laptop to nie PC ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@RzecznikWykopu: Opiszę to na swoim przykładzie. Mam w domu dwa laptopy i jeden "all in one". Najstarszy jak dobrze pamiętam z 2009, najmłodszy ma dwa lata. Mimo iż sprzęty w chwili zakupu kosztowały średnio tyle co kilka konsol, to na żadnym z nich nie dało się grać w jakości jak na konsoli. Wybierając je kierowałem się czymś innym
  • Odpowiedz
@norbw74: ale to wciąż PC, mimo że nie da się na nich grać bo mają inne zastosowania.

Pewnie piszemy o innych rynkach. U mnie królują konsole.


@norbw74: Pewnie tak. Ja piszę o Polsce, gimnazjach podstawówkach liceach studiach. PC są wszędzie i ma je każdy.
  • Odpowiedz